Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Stressz vagy szívprobléma?

Stressz vagy szívprobléma?

Figyelt kérdés

Néha érzek enyhe szorítást a mellkasomban, talán nem is szorítás, hanem csak ilyen fura érzés. Szerintem simán lehet, hogy csak beképzelem, mert szoktam ilyeneken gondolkodni. A vérnyomásom többnyire normális. Pszichés alapon lehet, vagy valódi probléma?

19/F


2021. febr. 13. 00:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Lehet bármelyik. A pszichés oldalt nézve érdemes azon elgondolkodni, hogy van-e jelenleg olyan tényező, ami kiválthatja és az korrelál-e időben a tünetekkel.

Lehetőség szerint orvosnak mindenképpen érdemes jelezni, főleg ha hosszabb távon is érzed a tüneteket.

2021. febr. 13. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Talán olyan érzéshez tudnám hasonlítani, mintha éppen odatenném a kezem.
2021. febr. 13. 00:21
 3/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak egy ártalmatlan extrasystole, ami annyit jelent, hogy egy kicsit előbb üt a szíved, mint kellene és utána van egy pici szünet. Ezt van, aki érzi van, aki nem. Nehéz így bármi biztosat mondani. Én azt javaslom, hogy figyeld mikor, minek hatására jelentkezik ez az érzés. Befolyásolja-e az, hogy mennyire aludtad ki magad vagy ilyesmi és ezeket mondd el a háziorvosodnak.
2021. febr. 13. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A reflux is okozhat ilyen tüneteket, nem szoktál sokat böfögni, köhögni?
2021. febr. 13. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem stressztől volt. De én kivizsgáltattam magam, volt EKG és szívultrahang is 20 éves korom környékén és nem találtak semmit.
2021. febr. 13. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Reflux lesz.
2021. febr. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem is hasonló van. Te hogy vagy most ?
2021. nov. 25. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!