Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Már nem birom tovább nem...

Már nem birom tovább nem tudom mit tegyek?

Figyelt kérdés
Úgy gondolom,hogy elég súlyos pánikbeteg vagyok. Kint vagyok Angliaban orvoshoz meg nem jelentkeztem be.Extrasystoljaim vannak regtol nem foglalkoztam veluk februarban volt egy rohamom azutan probaltam kicsit osszeszedni magam( rafogtam mindent a stresszre es probaltam kezelni) es nem kepzelodni tok jol voltam. De most 2 hete mar megint minden tunetem googlozom. Hasfajas gorcsok(ez mindennapos mar honapok ota)menstruacios fajdalmak elotte nem volt labgyengeseg vereztem ket menstruacio kozott ahogy felebredek rogton gorcsok gyotornek(diagnosztizaltam magamnak IBS-t).. vasarnaptol pedig minden rosszabb megjott a menzeszem emellett mintha megfaztam volna nincs natha vagy laz( 2-3 eve nem voltam megfazva) viszont mintha hatul ereznem hogy csurogna a valadek emellett fejfajas es ami a legrosszabb bal oldalon a haton nagyon eros nyomas,fajdalom ha levegot veszek is erzem nagyon es mar nem tudom hogy a nyomast csak a hatamon erzem vagy meg a mellkasomon is plusz a nyakamon a vallamon ja es meg szurkal is. Mar teljesen bebeszeltem magamnak hogy szivburokgyulladasom van es itt halok meg. Meg mintha a szivem is lassan verne 60at percenkent .. ha orvoshoz megyek azt sem tudom hol kezdjem annyi tunetem van es tudom azt is hogy ramondanak hogy panikbetegseg amitol persze nem konnyebulnek meg ugyanugy talalgatnek ... ennyi kikeszultem regebben alig voltam beteg mindenki megfazott korulottem csak en nem es most ez tortenik :( sajnalom aki vegigolvasta a panaszom de ez az oldal arra van hogy hulyek panaszkodjanak egy fokkal jobb nekem hogy kiadhattam. Aki elolvasta annak koszonom

2018. jún. 19. 21:11
 1/7 anonim ***** válasza:
6%
Elolvastam. Jobbulást kívánok!
2018. jún. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
5%
Én is elolvastam, én is jobbulást kívánok. Szerezz valami benzodiazepin típusú nyugtatót (xanax, rivotril), állíts be annyit, amennyitől nem kábulsz le teljesen, de jobban leszel, aztán menj el az orvoshoz. Gyógyszerekkel, terápiákkal, egyéb módszerekkel kiválóan kezelhető a pánik, sőt még teljesen tünetmentesnek is lehet lenni.
2018. jún. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
11%

A gyógyszer nem megoldás.

Az a megoldás,ha úgy élsz,ahogy akarsz és szabadjára engeded az érzéseidet. Környezetváltoztatás kell!

2018. jún. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek! Régebben irtak fel nekem Xanaxot az idegorvos mivel ő szerinte én túl érzékeny vagyok(meg születésemkor komplikációk voltak) de sose szedtem és nem is akartam ilyeneken élni pedig strapabíró voltam akkor most már nem vagyok az igaz ... harmadik kommentelő nagyon igaz amit irtál lehetséges a mostani életem nem jó, rossz hely rossz emberek. Holnap elmegyek bejelentkezni orvoshoz muszáj lesz . Nektek pedig köszönöm nagyon nagyon szépen :)
2018. jún. 20. 01:05
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Amit az interneten olvasol betegségeket és tüneteket annak a 90%-a eltúlzott hülyeség. Fölösleges ezeket olvasni mert bebeszéled magadnak és még rosszabb lesz. Majd az orvos megmondja mi a helyzet.
2018. jún. 20. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
0%
Frontin ja ajánlatos abból 2 szemet be venni lehetoleg ugy beallitani hogy nem kábulsz el
2018. jún. 21. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
6%
Nem gyógyszer kell,amik mentális zavarokat és leépülést okoznak,hanem környezetváltás!
2018. jún. 21. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!