Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nem tudom máshogy kifejezni,...

Nem tudom máshogy kifejezni, tényleg veszélyes ha az ember akár több napig visszatartja az ürüléket?

Figyelt kérdés
2021. febr. 13. 14:00
 1/5 anonim ***** válasza:
62%

Nem a legjobb érzés, én egyszer egy napig tartottam. Jó hülye voltam. Úgy elkezdtem görcsölni, hogy a földön fetrengtem, ezt az érzést senkinek nem kívánom.

F21

2021. febr. 13. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg igen, gyakorlatilag egy angol börtönben volt egy pasi, aki több mint egy hónapig nem szart, mert drogot nyelt le, és ha kimutatják a székletéből, akkor megvan ellene a bizonyíték... a rendőrség egy idő után twitteren közvetítette, hogy hány napja nem szart az ürge, végül kiengedték
2021. febr. 13. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
igen veszélyes
2021. febr. 13. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 alletta ***** válasza:
95%
veszélyes. pang a beleidben a megevett étel, felpuffadsz, görcsölsz. bélcsavarodást is kaphatsz.
2021. febr. 13. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
A pangó székletből toxinok is visszaszivárognak a véráramba.
2021. febr. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!