Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mikor látják be az emberek,...

Mikor látják be az emberek, hogy a helytelen maszkhasználat megbetegíti a testet?

Figyelt kérdés
Anthony Fauci amerikai orvos, virológus, aki mostanra nagy maszktámogató lett, 2008-ban egy tanulmány társszerzőjeként azt mondta, hogy lényegében a spanyol nátha által bekövetkezett halálesetek nagy része nem vírusfertőzés miatt következett be, hanem a helytelen maszkviselés miatti bakteriális felülfertőződés miatt. Azt gondolom, meg kell értetni az emberekkel, hogy fontos, hogy megfelelően hordják a maszkot, ha már a használata ellen nem tudunk tenni semmit. Én magam sem tartom jó ötletnek, hogy szinte mindenhol rajta kell legyen az emberen, és adott esetben sok ideig, de ha már így alakult, legalább törekedek arra, hogy helyesen hordjam.

2021. febr. 15. 22:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
És mit értesz helytelen maszkhasználat alatt? Csak mert mindenki azt szajkózza, hogy az a helytelen maszkhasználat, amikor valakinek nem takarja az orrát. De ugye attól senkinek nem lesz bakteriális felülfertőződése, ha szabadon lélegezhet az orrán keresztül. Azzal csak magát a vírust könnyíti.
2021. febr. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
0%

Nálam a helyes hordás a melóban az orrom alá, hogy ne cseszegessenek. Mert ott 8 órában rajtam kell legyen. Az nekem sok asztmásan. Pár napig orromon volt, elkezdtem krákogni, jött fel a tüdőmből az a nyálkás izé... Most elintézem az üzemorvossal majd, hogy ne kelljen hordani. Mások már korábban elintézték. Nekik volt eszük.


Jót nem tesz ez a szar az biztos. Nekem abban a pár napban is fájt a fejem is. Nem egészséges ez így és nem is hiszem, hogy azért kell hordani, hogy nekem ne legyen bajom. Csak meg akarták nézni, mennyire hajlandó a nép...

2021. febr. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
46%
Olvasol bolondsàgokat. Kényelmetlen. De egészségügyi rossz hatással nincs.
2021. febr. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy tavaly októberi (!!, lehet magyarrul csak most jelent meg?) téves információ, semmi ilyet nem tartalmaz Fauci publikációja.


[link]

2021. febr. 15. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Helytelen, ha például összefogdossuk, nem megfelelően helyezzük az arcra.


#4


Persze, most már tagadják, hiszen Fauci azóta az USA egészségügyi tanácsadója lett, nagyban szorgalmazza a maszkhasználatot. Tavaly márciusban még arról beszélt, hogy fölösleges a maszk.

2021. febr. 15. 22:54
 6/15 A kérdező kommentje:
*Most meg már arról beszél, hogy akár 2-3 maszkot is tegyünk fel, így kialakítva a megfelelő védelmet.
2021. febr. 15. 22:55
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Megismétlem, az, hogy Fauci cikke ilyet állítana, hogy "a spanyol nátha által bekövetkezett halálesetek nagy része nem vírusfertőzés miatt következett be, hanem a helytelen maszkviselés miatti bakteriális felülfertőződés miatt" NEM IGAZ. Ne terjessz téves információkat, és ne higgy el mindent az interneten.
2021. febr. 15. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Az ember tanul, fejlődik, tapasztal. Szlávik doktor is váltig állította egy évvel ezelőtt, hogy tuti esélytelen hogy ebből a kínai mizériából világjárvány legyen.

Később egy interjúban ezzel szembesítették, és mondta hogy igen, hibásan gondolta, mindenki hibázhat, de fontos hogy az ember belássa.

2021. febr. 15. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
De naivak vagytok.
2021. febr. 15. 23:28
 10/15 anonim ***** válasza:
Taníts, mester.
2021. febr. 15. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!