Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Van itt olyan aki végleg...

Van itt olyan aki végleg kigyogyult klinikai súlyos depresszióból?

Figyelt kérdés
Szeretnék segítséget kérni hogy lehet ebből a betegségből kigyogyulni ?

2021. febr. 16. 15:44
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
19%
Itt csak olyan van. Üdv a gyakorin.
2021. febr. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

Ha nem is teljesen kigyogyulni, de normális élhető életét élni azt lehet. Néha persze vannak nehezebb napok de nem olyan mint mikor az ember csak meghalni szeretne.

Gyógyszer és terápia által jöttem helyre és tartom magam szinten 5 éve :)

2021. febr. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 alletta ***** válasza:

pszichiáterrel, pszichológussal beszéltél már? Csoportterápiákon részt vettél? kórházban voltál már?

sokan azt mondják, hogy saját magunkat kell a hajunknál fogva kirángatni a mély gödörből. ebben segít pl. a pszichoterápia, és esetleg gyógyszer.

2021. febr. 16. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Én, de 10 év kellett hozzá. Környezetváltás, életmódváltás, gondolkodás gyökeres megváltoztatása, ez volt kb 6-7 év. Aztán az összes gyógyszer elhagyása, elvonási tünetekkel megbírkózás ez kb 3 év. Meg lehet csinálni, de brutál akaraterő, és kitartás kell. És nem is 2 napig tart. Ja, az anyagi tartalékaimat is felemésztette.
2021. febr. 16. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Párkapcsolat segít ?
2021. febr. 16. 16:10
 6/23 A kérdező kommentje:
Rajtam semmilyen terápia pszichológus nem segít. Most épp hipnoterapiara járok. Egy fokkal jobban vagyok , mert legalább nem haldoklom.
2021. febr. 16. 16:23
 7/23 alletta ***** válasza:
3-as vagyok: tudod az okát miért vagy depressziós, vagy "csak úgy jött"?csoportterápia szerintem hasznos, ha jó témákkal, hozzáértő ember tartja.
2021. febr. 16. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Megvan az ok. Bár a pszichológus szerint gyermekkori rossz élmény, amit magamba hordoztam . Nem az az ok ami kivaltotta.
2021. febr. 16. 16:40
 9/23 alletta ***** válasza:

szeretnek visszanyúlni a gyermekkorhoz, sokszor érthető is. egy jó pszichológus sok mindent ki tud "húzni", rávilágítani dolgokra, amire nem is gondolnánk.

kognitív terápiát nem próbáltad?

szerinted, ami az igazi ok, azon nem lehet változtatni?

2021. febr. 16. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Elhagyott az exem,megalázott ,életveszélyesen megfenyegetett.
2021. febr. 16. 16:59
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!