Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szaglás elvesztése?

Szaglás elvesztése?

Figyelt kérdés
November végén átestem a covid 19 víruson. Akkor 2-3 napos rosszullét után elment az íz és szaglás érzékelésem. Az íz napok alatt visszatért, bár néha olyan mintha nem lenne 100%-os. A szaglásom viszont 0 azóta is. Vannak napok, amikor azthiszem javul, meg-megcsap egy illat, de el is tűnik. Büdöset például egyáltalán nem érzek azóta, se kajaszagot. Parfüm és spray illatát érzem kb egy másodpercig. Jár valaki hasonló cipőben?

2021. febr. 19. 13:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Jelen. Szeptember óta ilyen a szaglásom, csak nekem az ízek se mindig stimmelnek.
2021. febr. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Uh kitartás. Doki, vagy valaki mondott rá valamit?
2021. febr. 19. 14:44
 3/4 anonim ***** válasza:
Hazidokim javasolt ful-orr gegeszetre, meg nem mentem el. Nem tudok rola, hogy lenne ra hatekony gyogymod. Nekem sokaig semmi izlelesem nem volt, igy mar ennek is örülök, de jo lenne, ha visszajonne rendesen. Rossz ize van pl. a paprikanak, hagymanak, husoknak, amiket szerettem. Hat ez van, orulok, hogy ennyivel megúsztam, de kicsit tartok tole, ha ujra elkapom, mi varhat ram.
2021. febr. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
November 6 óta nincs szaglásom, ízek 100%. Nem tudom visszatér-e valaha 😰😰
2021. febr. 21. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!