Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mikor fogom érezni a szagokat?

Mikor fogom érezni a szagokat?

Figyelt kérdés
Múlt hét pénteken megfáztam. Vasárnapra jobban lettem majd hétfői nap végére fokozatosan majd teljesen elment olyannyira a szaglasom hogy még a cigaretta füstöt se érzem. Igen dohányzom, de mióta nem érzem a szagokat max napi 3x gyújtottam rá... Remek alkalom a leszokásra próbálok vele élni is. De ne menjen el ebbe az irányba a kérdés. Nagyon bosszantó és rossz hogy az ízeket sem érzem 21 éves vagyok mindennap főznöm kéne de mivel nem érzem az izeket így elég nagy kihívás. Párom se érezte meg most is alig-alig érzi neki kb 8-9 napja ment el teljesen az utóbbi 2-3napba kezdett neki vissza jönni. Sose gondoltam volna hogy ez ennyire szörnyű... Azt érzem ha valami sós vagy édes, keserű és savanyú de néha ezeket se. Megfázás után nekem sose ment el a szaglasom (páromnak mindig) mikor fog vissza jönni? Tudom hogy senki se orvos de valami reményt kérek pls 🤣 van valami gyógyszer ami vissza hozzná?

2020. nov. 11. 20:31
 1/9 anonim ***** válasza:
72%
Vágod, hogy most söpör át rajtad az a halálos pandémia, ami miatt lezárták az egész országot. Vicc bazmeg.
2020. nov. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Elég valószínű hogy koronás vagy XD tesóm is az volt neki másfél-2 hétig tartott a szag-íz vesztés:D
2020. nov. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy mennyiért köpnél szájba? Túl akarok lenni én is ezen a hülyeségen, amíg be vagyunk zárva.
2020. nov. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

2 hét 😭😭😭😭😭😭😭

Ahh na Mind1 ettől nagyobb bajunk ne legyen :(

2020. nov. 11. 20:47
 5/9 A kérdező kommentje:
#3 semennyiert... Mindent mindig fertőtlenítünk karanténoztatunk maszkból is mindig szinte újat vettünk fel. Meg már kb fürödtünk a fertőtlenítőben. Látod mennyi értelme volt...
2020. nov. 11. 20:49
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Kár, pedig rohadtul túl lennék már ezen a hisztin. Eddig is szartam bele, és nem sikerült megfertőződini. Amugy értelme semmi, de csinálják a tesók műbalhé.
2020. nov. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Lehet hogy már rég túl vagy rajta csak semmi tünteted nem volt. Plusz attól ha túl leszel rajtad a műbalhé menni fog áprilisig.
2020. nov. 11. 21:06
 8/9 anonim ***** válasza:
Én egész tavasszal hetente 100-150 emberrel találkoztam, aki készpénzt adott és azokat fogdoztam. Maszkot nem hordtam, csak a boltokban meg ahol kellett, de ugyanazt a textil maszkot hónapokig, ki se mostam. Nyáron Spanyolországban voltam, egy hónapig minden nap máshol aludtam. Most ősztől újra fogdosom a pénzeket, kapcsolatban vagyok emberekkel. Természetesen sűrűn fertőtlenítem a kezem. Ettől függetlenül látod hogy fertőzésveszélyes amit csinálok, az immunrendszeremről sem mondanám hogy hú de stabil, aztán még sincs semmi bajom.
2020. nov. 11. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Én arra tudok gondolni hogy tünetmentesen át ment rajtad. Mi is naponta nagyon sok emberrel érintkeztünk, mi a maszkot közterületen nem de ahol muszáj volt ott igen. De lehet amúgy hogy akkora mazlid van hogy nem kaptad el 🤷

Én örülnék neki a helyedben... Nem jó betegnek lenni... Hiába túl vagy rajta a hiszti menni fog. Tedd össze a két kezed hogy ilyen szerencsés vagy... Ha nem érzed magad annak akkor sorry...

2020. nov. 12. 08:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!