Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Háziorvos hogy működik?

Háziorvos hogy működik?

Figyelt kérdés

Párommal 2 hónapja költözünk össze, más lett a lakcím,de egyenlőre a régi háziorvosnál vagyunk,mert sajnos még nem tudtuk átkérni magunkat a mostani orvoshoz.Egyszer már próbálkoztunk,de folyton ki van kapcsolva a telefon 2 hétig hívogattuk, nehéz ebben a vírus helyzetben elérni.

Beteg lettem ma voltam ügyeleten és arra kértek,hogy keressem fel holnap a háziorvost,kérdésem az,hogy a régi háziorvosom ebben az esetben tudd fogadni,hogy más a lakcímem?

A munkahely elfogadja így a táppénzes papírt?


2021. febr. 21. 18:46
A kérdező szavazást indított:
Igen fogadhat
Nem nem fogadhat
7 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
Hívd fel a régi háziorvosod. Szerintem fogadhat, ha a kártyád továbbra is nála van. Szerintem a jelenlegi helyzetben rugalmasan kezeli a munkahely is ezt a dolgot, ha elmagyarázod a főnöködnek a helyzetet.
2021. febr. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Milyen kártyám?
2021. febr. 21. 18:52
 3/7 anonim ***** válasza:
Fuh, én se tudom pontosan, de nekem így mondta anyum, amikor gyerekorvosról háziorvosra váltottunk, hogy "átvisszük a kártyád XY dokihoz". De ezt a két doki lerendezi egymás között amúgy, amikor átjelentkezel egyiktől a másikhoz.
2021. febr. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A lakcímednek nincs köze a háziorvosodhoz. Attól, hogy elköltöztél, a háziorvosod még a régi, amíg nem jelentkezel át máshoz.
2021. febr. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat
2021. febr. 21. 19:33
 6/7 anonim ***** válasza:
Én 7 éve költöztem, de mivel elégedett vagyok a régi háziorvossal, még mindig hozzá járok.
2021. febr. 22. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi
2021. márc. 20. 08:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!