Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szerinteték tényleg előfordulh...

Szerinteték tényleg előfordulhat, hogy aki itthon a kínai sinopharm vakciknát kapja, annak nem feltétlenül lesz az oltási igazolványa az egész világra (pl Európa / USA) érvényes, és főleg csak belföldi utazásra lesz jó?

Figyelt kérdés
Mostmár egyre több helyen olvasom / hallom, hogy sokak számára nagy kérdés, hogy vajon ha az EU gyógyszerügynöksége nem vizsgálja ezt a vakcinát, akkor az még egy ausztriába átkiránduláshoz sem lehet majd elégséges?

2021. febr. 24. 21:08
1 2
 11/13 anonim válasza:
Áh. Nem hinném. A kínai vakcinának is van engedélye szóval kötelező elfogadniuk.
2021. ápr. 14. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
már rég eldőlt, aki az EMA által elfogadott vakcikát kapja mehet bárhova, aki nem, abban az esetben minding az adott ország önnállóan dönt (én elfogadtam a sputnikot, de csak mert németország és franciaország is tervez venni / sőt gyártani, Ausztria meg már rendelt is belőle. Szerintem ez kellő presszió lesz az EMA-ra h fogadja el) A kínai vakcinának csak itthon van engedélye (mint ahogy per pil az orosznak is, de ennek legalább van esélye változnia) persze ettől függetlenül pl a déli országok (olaszorszég, horvátország, görögország) mindenkit boldogan fogadnak , bárki bármivel van oltva
2021. ápr. 16. 22:20
 13/13 A kérdező kommentje:
az összes fideszhívőnek üzenném, hogy a kedvenc pártjuk eus képviselői is megszavazták, hogy ne lehessen sputnikkal vagy sinopharmmal egykönnyen utazni. nagy gratuláció a a magyar kommunisták koronázatlan királyának, orbán viktornak
2021. jún. 9. 19:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!