Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Egy nap arra keltem hogy van...

Lazapannus kérdése:

Egy nap arra keltem hogy van egy kis pattanás6csípés szerű kiemelkedés a szemöldökömön, első nap nem történt semmi azonban másnapra az egész szemem feldagadt már négy napja történt és egyre jobban fel van dagadva, Help pls?!

Figyelt kérdés
Mi tévő legyek, minden tanács jól jön, esetleg ötletek arra hogy a dagadást hogy vigyem le. Az orvos azt mondta csípés és hogy el fog múlni .Amúgy a "csípés" csak egy picit piros nagyon fáj, és érzékeny. Előre köszi a válaszokért.

2021. febr. 25. 09:23
 1/3 A kérdező kommentje:
A / félre írtam egy 6 os ra xd csak egy csipes van
2021. febr. 25. 09:24
 2/3 anonim válasza:
Hello nekem múlthéten volt ez nekem pattanás volt ugyan így feldagadt.Úgy hogy már zavart a látásban.A háziorvosom írt antibioltikumot és egy szemcseppet 2-3 nap alatt elmúlt.
2021. febr. 25. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nem lehet hogy kentél rá valami krémet esetleg vagy szemöldökport, simán lehet allergiás reakció. de csípés esetén is lehet allergiás, nekem annak tűnik.
2021. febr. 25. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!