Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Volt már komolyabb betegségetek?

Volt már komolyabb betegségetek?

Figyelt kérdés
Én 20 évesen majdnem belehaltam a meningoencephalitisba, azaz agyhártya- és agyvelőgyulladásba. Úgy kell elképzelni, hogy reggel ment a hasam, délre kiütéseim lettek, délután már az életemért küzdöttek. Kómába estem, az orvosom mondta a szüleimnek, hogy búcsúzzanak el tőlem, mert kb. 10-15%, hogy túlélem. 3 hetet voltam kómában. Csodával határos módon túléltem, bár károsodott az agyam, a betegség lefolyása után agresszívabb lettem. Mára kevésbé vagyok agresszív, de elég hamar "eldurran" a fejem, hamar belém jön a düh. Sajnos ezzel már együtt kell éljek, de így is örülhetek, hogy túléltem. Egyébként a doki elmondása alapján az agyhártyagyulladás mellé nagyon sokszor párosul agyvelőgyulladás is, mert ez a két rész nagyon közel van egymáshoz, könnyen átterjed a gyulladás. Valószínű, hogy kullancs mászott belém, és megfertőzőtt.

2021. febr. 25. 11:01
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Daganatos beteg vagyok. Nem ilyen hirtelen lefutással, de egyelőre a vírus helyzet miatt azt sem tudom, mikor kezdődik a kezelésem, pedig időben kiderült, és nagyon jók lennének a kilátásaim...
2021. febr. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nekem szerencsére nem. Jobbulást mindenkinek! Viszont rengeteg orvoshoz szaladgálok már vagy 2 éve, mert mindig találnak valamit ami nincs rendben, de kifejezetten komoly még nem volt.
2021. febr. 25. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!