Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 9éve magasvérnyomás betegségem...

9éve magasvérnyomás betegségem van igazoltan.Volt egy teljes kivizsgálás tavaly márciusban nem találtak semmi bajt.Pánikbetegsegem is van és már 3 hete nehézlégzés,ma erős sav jött rám illetve felkeltem arra hogy ki akar ugrani a szívem.Mi lehet ez?

Figyelt kérdés

#Erős szívdobogás érzés
2021. jan. 3. 03:35
 1/3 A kérdező kommentje:
Megmértem és nem volt magas.115/70/83 volt.A pulzus talán magasabb volt.Ilyen szívinfarktus gyanú vagy csendes szívinfarktus nem lehet?22 éves vagyok lány.Kene aludni de várom hogy elmúljon.Picit pánik is rájött.Párszor már volt ez az erős szívdobogás érzésem.De most társult hozzá ez a kar zsibbadás.Enyhén.
2021. jan. 3. 03:38
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A sav az a reflux miatt van. Van-e túlsúlyod? Milyenek az étkezési szokásaid? Hány órakor szoktál vacsorázni és mit? A pánikbetegségeddel összefügg a nehézlégzés, a karzsibbadás és szapora pulzus. Feltétlenül kezeltesd.
2021. jan. 3. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Van túlsúly.116 kiló vagyok 22eves.

Karácsony alkalmával kevesebb zöldséget ettem.Karacsonyi menü megvolt mondjuk úgy hogy picivel többet ettem.valtozo de általában 19:00 vagy max 18:00

Mivel edzek is ezért változtattam az étrenden.Zoldseg hús meg fehérje megy be.Salata.De most volt hurka kolbász szóval ettem....Panikrohamra szedtem fél évig gyógyszert.De letettem mert enyhült a tünet.Nem akartam gyógyszeren élni mert borzalmas volt..nem nyugtató volt.Lanocipram a neve.Amugy meg itt vagyok szóval nem történt baj.Csak az a karzsibbadas megijesztett mert azt hittem szívroham.

2021. jan. 3. 17:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!