Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Van itt olyan akinek hetekig...

Van itt olyan akinek hetekig tikkelt a szeme?

Figyelt kérdés
Nagyon zavar,már 3 hete csinálja ezt,naponta sokszor.Mar voltam vérvételen ami semmi eltérést nem mutatott.Voltam neurológusnál, csinált eng/emgt.Ez is negatív lett.Magneziumot és kalciumot is elkezdtem szedni,de sok javulás nincs.Van hogy egy egy nap jobb aztán másnap ismét sokszor van. Eléggé szorongok emiatt.Van itt olyan akinek hetekig volt ilyen jellegű problémája? Ha igen, mikor/mitől múlt el?

2021. febr. 26. 12:19
 1/2 anonim ***** válasza:
75%
Igen volt. Neurologiai előadáson voltam pont, és az előadót meg is kérdeztem, azt mondta H majd elmúlik.
2021. febr. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
50%
Igen többször is volt már így nekem is. Magne B6-ot szedtem, igyekeztem időben lefeküdni, meditálni, relaxálni és elmúlott.
2021. febr. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!