Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Kétségbe vagyok esve, hetekig...

Kétségbe vagyok esve, hetekig tartó hasmenése kinek volt, mitől oldódott meg és mi volt a gond?

Figyelt kérdés
Már 3 vagy 4 hete van vizes hasmenésem, de nem fáj a hasam, nincs rossz közérzetem és az étvágyam is jó. A héten csináltattam székletvizsgálatot, de negatív lett. Vérvételem 1,5 hónapja volt, ott is minden rendben volt, nem hiszem, hogy ott lenne gond. Hiába diétázom (főtt krumpli és rizs, ropi, háztartási keksz) semmitől nem múlik el. Egy darabig nem aggódtam egyáltalán de pár napja teljesen bepánikoltam, hogy lehet komoly a baj? 3 hónapos kislányom van, nem babra megy a játék. Jövő hétre van időpontom gasztroenterológushoz, nyilván ő tudja majd keresni az okot, de addig is kérem ha valakinek volt ilyen gondja írja meg, hogy mitől jött rendbe vagy mi volt a gond.

2021. jan. 21. 17:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Hello, nekem volt hasonló, több hétig tartott. Tenyésztés nem mutatott ki semmi eltérőt. Egyik orvos ismerősöm az enterolt ajánlotta, attól rendbe jöttem.

Azóta van itthon egy egész levéllel.

2021. jan. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg gluten érzékenység? Súlyosabb forma okoz ilyet
2021. jan. 21. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia, nekem anno a pepsi okozott mindennapos hasmenést. Egy ideig semmi bajom nem volt tőle, aztán miutan rászoktam és naponta ittam minden nap ment a hasam.

Elkezdtem gondolkozni hogy mit eszek/iszok minden nap, ez jutott eszembe. Azóta leálltam vele és ritkábban kell nagy dolgot is végeznem.

Lehet nálad is ez van, valamilyen érzékenység.

2021. jan. 26. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Allergiavizsgálatra lenne érdemes elmenned.
2021. febr. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!