Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Egy frissen Covid ellen...

Egy frissen Covid ellen oltott ember terjesztheti a vírust? Párom kínai vakcinát kapott ma, félek megfertőzhet engem. Végül is van benne vírus, még ha elölt is.

Figyelt kérdés

2021. febr. 27. 15:44
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Majd későbbre mondom, -nem most az oltásban lévő nem élő kórokozókról- attól, hogy be van oltva még fertőzőképes lesz, ha elkapja a kovidot csak éppen észre sem veszitek, mert nem lesz beteg.
2021. febr. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim válasza:
Volt rá sok példa az USA-ban dokumentálva, hogy egy vírus ellen oltott kistesó megfertőzte a testvérét azzal a vírussal, amire az oltást kapta...Régen olvastam, hogy ez hogy lehetséges, de ez a lényege. Itt is lehetnek még érdekes dolgok szerintem.
2021. febr. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim válasza:
Ja és természetesen a nagytesó nem volt oltva..ez kimaradt.
2021. febr. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
0%
Hivatalos visszahívások is vannak hasonló okokból, amelyek teljesen publikusak- sokkal veszélyesebb betegségek elleni oltások esetében is, mint a covid. (pl veszettség). Továbbra is várom a tényszerű levezetését annak, miért is mondott hülyeséget az előbb leugatott válaszadó. A hülyéző okostojás válaszát várom elsősorban, érvekkel alátámasztva.
2021. febr. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Mi van???? Szerinted ha valakit beoltanak veszettség ellen, annak a nyála fertőzött lesz??? Olyan orbitális baromságokat firkálsz a kép pipáddal #14-es. Amúgy azóta megkérdeztem egy orvost is, s közölte, az elhalt vírus nem fertőz.
2021. febr. 28. 22:43
 16/19 A kérdező kommentje:
*két pippáddal
2021. febr. 28. 22:44
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
#14 Akkor nagyon veszett lehetnék ahányszor megnyalt veszettség elleni oltás után a kutyám. Én meg továbbra is várom hogy befejezd a hülyeségek írását!
2021. febr. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
0%
Beszélni, írni-és olvasni sem tudtok. Minek nektek internet amúgy?
2021. febr. 28. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Húzzál aludni te fogyatékos gyökér! Veled csak többen vagyunk!
2021. márc. 1. 00:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!