Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mikor lenne érdemes felhívnom...

Mikor lenne érdemes felhívnom a háziorvosomat pajzsmirigy-alulműködés miatt?

Figyelt kérdés
Szóval pár hónapja kiderült, hogy kis pajzsmirigy alulműködésem van mert volt kicsit eltérő (THS-5,688 volt a 0,350-4,940 től) és emiatt felírt nekem gyógyszert, de egy ideje abbahagytam mivel elfelejtettem és nem tudom mikor lenne alkalmas visszahívni őt főleg mondta, hogy most a vírus miatt ráér amúgy is, de mondta, hogy kelleni fog valami pajzsmirirgy röntgen (?) talán meg még egy vérvétel meg vizsgálat talán. Azóta nem történt sok változás állapotommal így nem tudok újat mondani neki csak annyit, hogy elfelejtettem szedni a gyógyszert és most nem tudom mi van meg hogy mennyire súlyos a pajzsmirigy alulműködés, mert mikor tapogatta a nyakam akkor kicsit nagyobbnak találta talán. Szóval nem tudom mikor kellene ismét elkezdeni ezt a vizsgálatot és hogy hogyan közöljem ezt neki. Mert nekem kell őt felhívnom. 23L

2021. febr. 27. 22:07
 1/10 anonim ***** válasza:
Hogy lehet elfelejteni...? Egy idejé??
2021. febr. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

1.Köszönöm a normális választ...

Egyszerűen nem szedtem egy ideje és utána nem figyeltem rá.

De szerintem nem vagyok egyedül ezzel.

2021. febr. 27. 22:20
 3/10 anonim ***** válasza:
Tüneteit is vannak?
2021. febr. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

3.Voltak korábban de írtam hogy nincs új.

korábban volt a hajhullás, fáradtság, de nem ezek miatt mentem hozzá hanem megjelentek ilyen lilás foltok rajtam de azok miatt végülis nem kellett aggódnom de elmentem vérvételre és akkor derült ki a pajzsmirigy dolog, de nem vészes ahogy mondta.

2021. febr. 27. 22:24
 5/10 A kérdező kommentje:
Meg egy ideje talán nehezebben nyelek, mintha az üres levegőt nyelném és ekkor sokat böfögök is bár lehet ez nem tartozik ide.
2021. febr. 27. 22:29
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha nem vészes, akkor mi3rt akarsz visszamenni hozzá?
2021. febr. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
6.mert kérte azért hogy legyenek még vizsgálatok, és nem tudom így elsőre nem volt vészes de második ellenőrzés azért nem árthat.
2021. febr. 27. 22:30
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Sima lehet. Engem 6 évig depresszióval kezeltek. Aztán sírkamra àllatmenhelyen, magànba elmentem. Kiderült, hogy pajzsmirigy-alulműködés az oka.A marék gyógyszer helyett 1 van. Tudok gondolkozni, mert a szar nyugtatóktól azt sem tudtam. Lehet, nàlad nem ez lesz. Mindenesetre a helyedben egy endokrinológiai szakrendelést felkeresték.
2021. febr. 27. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Bocs, telefon. Magànba mentem
2021. febr. 27. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hétfőn rendelési időben.
2021. febr. 28. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!