Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Meddig kell vajon még a...

Meddig kell vajon még a maszkot hordani?

Figyelt kérdés

Csak úgy nagyjából persze.

Idén esélyes lenne hogy már nem kell maszk vagy még jövő év is maszkos lesz?



2021. márc. 1. 14:35
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
83%
Talán még idén feloldják.
2021. márc. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
62%
Soha nem kellett volna. Amúgy véleményem szerint (valószínűleg sokan gondolják így) addig, amíg Viktor, Müci és az operátor bandájuk rendeli. Sajnos. Nagy baromság.
2021. márc. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
21%
Az utcai maszk viselését szerintem még idén el fogják engedni, főleg, hogy túl sokan nem tartják be. A boltokban, tömegközlekedési eszközökön szerintem részben vagy egészen meg fogják tartani később is. Igazából szerintem nagyon jó kompromisszum lenne, ha a tömegközlekedési eszközökön megmaradna a későbbi betegségek elkerülése érdekében. Bár hosszú vonatúton már kicsit kényelmetlen, enni, inni sem tud úgy az ember nyilván, miközben néhány vonalon kevesen vannak a vonaton ez átgondolandó.
2021. márc. 1. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
71%
Amíg az emberek eltűrik ezt a baromságot.
2021. márc. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
83%
Mégis honnan tudjuk?
2021. márc. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
77%

Utcán szerintem nem olyan sokáig.

Máshol én azt mondom tippre, hogy idén már marad.

Őszintén szólva tömegközlekedésen én támogatnám, hogy a jövőben is maradjon meg, covid ide vagy oda.

2021. márc. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
84%
Nem lehet ezt még nagyjából sem megmondani, egyelőre nem úgy látszik, hogy lehetne lazítás.
2021. márc. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
55%

Szerintem nagyon sokáig még. És egyébként tekintve, hogy a közönséges nátha és az influenzafertőzések száma jelentősen lecsökkent, nem csodálkoznék, ha részben beépülne a kuluránkba a maszkviselés. Például valamelyik nap néztem egy sorit, amiben az egyik szereplő taknyosan-tüsszögve ment be a munkahelyére, és több, mint egy év maszkviselés után - kissé ijesztő módon - az jutott eszembe, hogy "úristen, hol ének ezek"? :D

Szóval szerintem ha valakinek légúti tünetei lesznek, arra bizonyos keretek között rá fogják erőltetni a maszkot.

2021. márc. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
64%
Hát a mi kultúránkba ugyan ne épüljön már be! Évszázadokig, -ezredekig megvoltak nélküle az emberek, szinte mindenkinek tele a hócipője! Aki akarja, hordja, aki retteg, üljön otthon, ne menjen emberek közé, de a többséget békén lehetne már hagyni!
2021. márc. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
66%

#9

Igen, sokáig megvoltak nélküle az emberek, mint ahogy kerék, villamosenergia és antibiotikum nélkül is.

Én több embert ismerek aki a "sima" influenza szövődményei miatt megsüketült, lebénult vagy egyéb maradandó tünettel kénytelen együtt élni.

Meg egyébként bármiféle kórokozótól függetlenül undorító szerintem, hogy sok kedves utastárs a t@knyát keni mindenhova. :/

(6.)

2021. márc. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!