Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lesz velünk, ha egyre...

Mi lesz velünk, ha egyre többen nem fogják a maszkot hordani és betartani azokat az előírásokat amik miatt "CSAK" ennyien haltak és fertőződtek meg?

Figyelt kérdés

a kormányunk simuláékony, nem meri megkockáztatni, hogy ha beleáll a birka akaratba, akkor esetleg veszítsen a következő választásokon...


látható ez a boltzáraknál, amivel nem értettem egyet, SŐT, de mielött valaki beléjük állhatott volna komolyabban, egy népszavazással, inkább egy pillanat alatt eltörölték....


félek, ez lesz ezzel is, mert ha sokan akarják, már a fele társadalom, befog állni mögéjük egy politikai erő, meglovagolva ezt az akaratot és ezt látva a fidesz inkább befogja adni a derekát és kinyírja a magyar népet saját érdekei miatt.


MI LESZ VELÜNK?


2020. júl. 7. 17:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
47%
Semmi. Több lesz a beteg meg több lesz a halott. A pestisjárvanyban a lakosság egyharmada meghalt. De a járvanyok egyebként hosszútávon virágzást hoznak. Utána minden fellendül. Egyebként meg 8 milliárd ember él a Földön nem fogunk kihalni. Sőt lenyegesen csökkenni sem fog a lakosság létszáma. Egyébként én is gáznak érzem, hogy egy nyomorult maszkot nem képesek felvenni az előírt helyeken az emberek és ennyin múlik sok ember élete meg egeszsége. Addig nem is lesznek hajlandóak amíg nem hal meg valami szerettük vagy nem kapják el maguk. Nem hiszik, hogy velük is megtörténhet. Velem már megtörtént én tudom milyen. De sokan nem tanulnak más kárán.
2020. júl. 7. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
60%
Ember! Ez egy olyan vírus, ha az immunrendszered jól működik, túl fogsz lenni rajta, lehet nehezen, de meg fogsz gyógyulni.
2020. júl. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Látom utolsó 10 millió virológus országa lettünk. Képzeld én sosem voltam beteg. 12 év alatt 2 napot voltam betegállomanyban. Sportoltam nem ittam nem dohanyoztam egeszségesen taplalkoztam.30 évesen mégis elkaptam az influenzát és kilyukadt tőle a tüdőm amibe majdnem belehaltam és a műtőasztalon végeztem torachtómiával. Ez "csak" az influenza volt. Úgyhogy legyel szíven nem okoskodni olyan témában amihez 0 szinten értesz!
2020. júl. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
utolsó, ez borzalmas! énis voltam influenzás, meg a családban mindenki, de nekünk 1 hét alatt elmúlt szerencsére, bár mióta szedek aszkorbinsavat azóta én pl nem is voltam beteg sem 10 éve. Pedig a család dölöngélt már mellettem torokgyulladás miatt.... nem kaptam el :D
2020. júl. 11. 21:18
 5/16 anonim ***** válasza:
Képzeld nekem sem volt c vitamin hiányom. Az aszkorbin sav pedig nem előz meg semmilyen betegséget a c vitamin hiányon kívül max kipisiled a felesleget de szedd nyugodtan. Semmi köze ahhoz hogy nem lettél beteg. Én sem voltam előtte soha meg azóta sem. De megis megtörtént. Ez baekivel előfordulhat nem lehet megelőzni vitaminokkal.
2020. júl. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

"Semmi köze ahhoz hogy nem lettél beteg."


Hogyne lenne...


"Az aszkorbin sav pedig nem előz meg semmilyen betegséget a c vitamin hiányon kívül max kipisiled a felesleget de szedd nyugodtan."


Csak erősíti az immunrendszeredet. Az emberben inaktiv az a gén, ami a C-vitamint előállítaná. Ezért nekünk nagy mennyiségre lenne szükségünk. NEM egyszerre kell meginni, hanem egész nap kortyolgatni és akkor nem pisiled ki. Nem hiába kapta azt a nóbel díjat Szentgyörgyik és élt 90 sokéves koráig, míg autóbalesetben meg nem halt....

2020. júl. 11. 21:30
 7/16 anonim ***** válasza:

A napi szükséglet max 100mg. A többit teljesen mindegy mennyi idő alatt viszed be a nap folyamán. a különbség, hogy folyamatosan üríted majd, nem töményen. Az védekezőképességed valóban csökken ha c vitamin hiányod van, de ez egy normál táplálkozású emberre nem jellemző. Elég enni némi gyümölcsöt és zöldséget. Felesleges külön szedni. Nagypapám is 90 felett halt meg. Sosem szedett c vitamint.

Ha valaki szed is elég a 100mg/nap. A többi úgyis kijön. az immunrendszeredről pedig a leírtak alapján nem sokat tudsz.

Mellesleg nem akarlak elkeseríteni, de senki nem él örökké. ;) De igazad van a gyógyszergyárakat is el kell tartania valakinek. :D

2020. júl. 11. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
100 Mg kb arra jó, hogy skorbutot ne kapj.... már ne is haragudj, de szerintem te vagy itt tévedésben az immunrendszerrel kapcsolatban. És akkor a D3 vitamin fontosságáról nem is beszéltem.
2020. júl. 11. 23:17
 9/16 anonim ***** válasza:
51%
Kedves 3-as: akkor ott nálad valami más baj is kellett legyen, hogy az immunrendszered nem tudta legyőzni a vírust, már ne is haragudj! Esetleg csesztél a kezdődő influenzádra, mert ugye nem kell C-vitamin, gondolom, gyógyteákat sem iszol, pedig ha az ember az elején megszorongatja a vírus tökeit, hamarabb kilábal a náthából is. Ha a szervezeted támogatod, könnyebben legyőzi a kórokozókat, és a C-vitamin pont ehhez kell, a folyamatos támogatáshoz, főleg ilyan helyzetben.
2020. júl. 12. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Nagyon képben vagy. Az infuenza nem nátha! Teljesen más vírus okozza. De sabaj. Semmit nem tudsz a betegség lefolyásáról különben nem hadoválnál marhaságokat. Nyilván akik elkapták a koronavírust mind azért lettek betegek mert nem szedtek lórúgásnyi c vitamint. Hagyjuk is hülyékkel felesleges beszelgetni. Majd elkapjatok és megtapasztaljatjátok a saját bőrötökön. Vagy inkább tüdőtökön. Fájni fog. Nem is értem miért nem c vitaminnal kezelik a lélegeztető gépen lévőket? Nem jöttetek rá, hogy a vitamin reklámok hogy egyel 10szeres adagot reklámfogás? Ebből élnek a gyártók! Veled ellentétben biológusként ezt tudom. Te meg csak a reklamokból tájekozódsz max a hazipatika magazinból. Annyira gáz.
2020. júl. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!