Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mennyire leterheltek a háziorv...

Mennyire leterheltek a háziorvosok és az asszisztenseik? Esetleg most csak a koronavírus számít?

Figyelt kérdés

Mivel úgy tudom a háziorvosok is oltanak alapból vannak betegek stb szóval gondolom el vannak eléggé foglalva.


Nemrég tettem fel eg kérdést, mert sok vizet fogyasztok, és éjszaka is innom kell, meg mosdóba járni.

Valaki írta, hogy lehet cukorbetegség tünetei is, bár gondolom nem csak ennek lehet.


A lényeg, hogy zavar, hogy nem pihentető az alvás így, hogy felkelek többször is. De ha felhívnám egyáltalán foglalkozna most ezzel a jelen helyzetben?



2021. márc. 1. 18:06
A kérdező szavazást indított:
Foglalkozna vele
Halasztaná
Nem értené, miért gond a sok víz ivás
11 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
97%

Több féle betegség tünete is lehet, de lehet pszichés, ha esetleg stresszes időszakban vagy.

A cukorbetegséget magad is vizsgálhatod, ha veszel egy vércukorszint mérőt. Természetesen nem helyettesíti az orvost, de amíg eljutsz orvoshoz, addig nyújthat némi támpontot.

2021. márc. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez neki nem sok ido, elkuld laborra.
2021. márc. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Nem tudom mi lehet a háttérben, gondoltam arra is hogy esetleg az ételek amiket eszek túl sósak és én érzékenyebb vagyok rá a családból (bár ez lehet butaság), de biztos van jó pár dolog ami kiválthatja.


A héten akkor valószínűleg felhívom az orvost ezzel a panasszal, hátha olyan dolog okozza amivel lehet is kezdeni valamit (csak amíg nem tudom mi áll a háttérben addig én se tudok mit tenni)

2021. márc. 1. 21:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!