Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Végbélrepedés műtét (és...

Végbélrepedés műtét (és papilla eltávolítás) után milyen szövődmények fordulhatnak elő? Meddig tartott a felépülés a műtét után?

Figyelt kérdés
2 hete műtöttek, de még mindig szenvedek :((( 2 hét múlva már várható javulás? Azt hittem ilyenkorra már jobban leszek sokkal. Igaz, a vérzés legalább már elmúlt. De a fájdalom....már nehezen viselem.

2021. márc. 2. 12:41
 1/1 A kérdező kommentje:

3 hét után lettem jobban. Lett szövődmény, a végbélnyílás környékén egy kis dudor. De nem zavar semmit. Inkább ez mint az a szar papilla, amit kiműtöttek.

Aki ez előtt áll, sok erőt kívánok neki!! Ha nincs hasmenésed mint nekem, és nem napi 3x mész nagyvécére, akkor meg se kottyan majd.

2021. nov. 26. 20:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!