Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ennyire hogy verhetett meg az...

Ennyire hogy verhetett meg az isten???

Figyelt kérdés
régebben életem során csomó rosz dolgon keresztül mentem ,régebben nagyon sovány vékony sportos voltam de mióta elkedztek kezelni injekcióval utánna teljesen felhíztam na már most szóltam az orvosnak ,hogy kínoznak az elviselhetelen tünetek ,és nem kaptam injkciót annyira örültem ,de megint úgy érzem magam mint amikor kezeltek csak a legelején ez a rosz k=ozérzet mint ha vasból lennék mindenem fáj feszült vagyok tarkóm és a fejtetőm majd szétt durran és ezért teljesen el van deformálodva a szám küldök egy linket ahogy ál ráadásul ugyanugy nagy a sulyom le se fogytam mit csináljak ??? ha kapok megint injekciót akkor se fogok lefogyni és akkor is így áll a szám azt gondoltam injekciótól de akkor mitől vannak ezek az elviselhetelen fájdalmak miért nem érzem ugy magam mint a kezelés eléott???? orromból lélegeznék vagy nem is tudom leírni hova mennyek?? ennyire megvert az isten???
2021. márc. 2. 14:15
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
[link] így tartom a szám a fájdalomtól mit tegyek??
2021. márc. 2. 14:16
 2/11 anonim válasza:

Menj el dokihoz, talán szedj fájdalomcsillapítót.

Egy kérdés: Szeretnél fogyni?

2021. márc. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
így van régi test mentalitás vissza!!
2021. márc. 2. 17:15
 4/11 anonim ***** válasza:
Mire kell az injekcio?
2021. márc. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
félelmeim ellen kelt de mr nem kaptam szerinted akkor miért érzem?
2021. márc. 2. 19:32
 6/11 anonim ***** válasza:
Psziches problemakra kaptal injekciot? Pontosan mid faj? Helyileg hol kezeltek?
2021. márc. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
hát mieléot nem kaptam injekciot csomó rosz dolgon keresztül mentem ,de minden nap edztem nagyon sokat sovány vékony izmos voltam azután nagy nehezen elmentem injekcióra de nagyon rosszul éreztem magam tőle mint akit agyoncsaptak leírhatalan aztán hosszú idő után szóltam az orvosomnak így már csak fél adagot kaptam azután már nem voltak annyira rajtam ezek a tünetek most viszont kelett volna menni rá de nem kaptam semmit sem még is úgy érzem mint ha teljes adag bennem lenne mitől van ez szerinted??
2021. márc. 2. 22:47
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem ertek hozza. De ha kezelnek, menyjel intezd el es kerdezd meg milyen alternativ kezelest ismernek a te esetedben, amihez nem kell injekcio es kiegyensulyozotta tesz.
2021. márc. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
igen iagzad van de most nem kaptam injekciót és volt amikor felet akkor hogy lehet hogy ugyanazokat a tüneteket érzem mint ha egészet kaptam volna??
2021. márc. 2. 23:25
 10/11 anonim válasza:
azért mert a szervezeted már hozzá szokott, idő mire átáll erre
2021. márc. 3. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!