Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nálunk is kötelező lesz...

Nálunk is kötelező lesz nemsokára az ffp2-es maszk?

Figyelt kérdés
Úgy hallottam most már az sem mindegy milyen a maszkunk. Várható, hogy ezt behozzak illetve szigorítások várhatóak?
2021. márc. 3. 21:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha kötelező lesz, az a minimum, hogy mindenkinek háztartásonként szolgáltatnak 2-t. Egyébként milyen jogon, ha még az eszközt se biztosítják hozzá? Mert hogy én venni nem fogok, az is biztos.
2021. márc. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem hogy behozzák. Agg biztosítania is kellene az államnak ezeket a maszkokat, Orbánék meg nem fognak erre költeni.
2021. márc. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
75%
En az orvosi maszkot is lassan kibaszom a kukába, nem fogom örökre hordani azt a szart XD nemhogy még ilyen gazmaszkokba jarkaljak
2021. márc. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
84%
Van itthon maszkom, két fehér, egy pandás. Továbbiakkal engem aztán hagyjanak békén, magasról letojom. Venni nem fogok, osztani nem fognak, de ha mégis, akkor se hordom. Ha már kötelező a maszk, azt fogom hordani amelyiket én akarom. Ilyet egyszerűen nem kötelezhetnek, hogy csak és kizárólag ilyet. Ugyanmár, ha mindenki ilyet hord, akkor is lesz korona.
2021. márc. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
3%
Nemetorszagban, Ausztriaban olyat kell hordani. Mikor Ausztriaba bevezettek, elotte nem lehetett kapni es ha veletlenul rabukkantal, akkor 4-6 euro volt. A parom kint dolgozik es kint el, en innen kuldtem neki elsobbsegivel maszkot,azt 800 forintert vettem. Mikor kimentem hozza februarban, akkor mar 50 centert vettuk es onnan hoztam magammal haza par darabot, ha esetleg itt is bevezetnek. En ugy gondolom, hogy be fogjak vezetni a tobbi szigoritassal, marcius kozepeig.. Aztan ne legyen igazam :)
2021. márc. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!