Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet a probléma okozója?

Mi lehet a probléma okozója?

Figyelt kérdés

Sziasztok, tudom, hogy itt senki sem orvos, de hátha lesz olyan, akinek volt már hasonló esete.

A párom (21/F) már egy hete folyamatosan felkel hajnali fél4 vagy fél6-kor arra, hogy nagyon magas a sava, és rosszul van tőle, vesz be rá Reniet de csak csillapítja ezt az állapotot.

Tudni kell róla, hogy 17 éves kora óra dohányzik elég masszívan, most viszont kicsivel több, mint egy éve Iqosozik, viszont azt is elég nagy mennyiségben, kb 1 nap alatt elmegy egy doboz (20db), 0,5 mg nikotin tartalommal.

Középiskola óta rendszertelenül étkezik, mióta ismerem nem reggelizik, mondván nem is kívánja és rosszul van a reggelizés gondolatától is.

Mozgásszegény életmódja van, szinte csak ül, fekszik, és kocsival jár mindenhova, ami egyébként gyalog is közel lenne.

Egyetemen eléggé hajszolva van és már gondoltunk arra is, hogy stresszes.

Merre felé kellene elindulni? Szeretném, ha jobban lenne, de ez a hajnali rosszullét már-már kezd átmenni pszichés félelemmé, mert esténként már fél, hogy megint fel fog kelni hajnalban.

Előre is köszönöm, ha valaki tud erre valami megoldást, vagy volt már hasonló cipőben..

(Ui.: nem hallgat rám semmiben, ami egy kicsit is pozitívabb irányba vinné az egészséges életmódhoz)


2021. márc. 5. 21:14
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem az összes dolgot amit leírtál hozzá lehet kötni a problémához.

Nekem is sokkal magasabb a savam ha sok cigit szívok el. Először is nem tudom mit szed hiába írtad le, de én azt abba hagynám úgy ahogy van. Ha ezután is problémáim lennének, akkor elmennék egy pszichológushoz.

2021. márc. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Reflux?
2021. márc. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!