Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Covid-19 fertőzéskor kinek...

Covid-19 fertőzéskor kinek mik voltak a tünetek? Van amikor az íz és szag érzet megmarad?

Figyelt kérdés

2021. márc. 5. 21:21
 1/8 A kérdező kommentje:
Nekem a testem fáj, benyilalgat. Nem tudom meghatározni, hogy az izmom e vagy a csontom, vagy izület de nem kellemes. Tegnap 38feletti lázam volt, ma csak hőemelkedés, viszont a hátam közepe elkezdett ma fájni. Nem köhögöm, orrom nem folyik. Ízeket érzek, szagokat is! Sőt, túlzottan is, nagyon zavarnak a szagok. Volt valakinek hasonló?
2021. márc. 5. 21:29
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem lehet ez alapján differenciálni, lehet más, de lehetnek a COVID-nak is ilyen tünetei. Tesztelni kell, ha tudni akarod!
2021. márc. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Teszteltesd magad ha úgy gondolod covid. Mi decemberben kaptuk el. Nálam a lázon és taknyosságon kívül semmi sem volt. Ugyanúgy volt ízlelésem és szaglásom
2021. márc. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem feltetel az izleles zavara, ez csak az esetek 1/3-ban jelentkezik kb.

Tuneteid alapjan eleg kovid gyanus, persze mas is lehetne akar.

2021. márc. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Reggel megyek gyors tesztre
2021. márc. 5. 22:38
 6/8 A kérdező kommentje:
Negativ
2021. márc. 6. 14:09
 7/8 anonim ***** válasza:
Az jó hír, de a negatív gyorsteszt nem zárja ki, hogy covidos vagy (csak a pozitív gyorsteszt mondja azt, hogy az vagy), mivel gyakran téved.
2021. márc. 6. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nálunk a családban is volt negatív gyorstesztes, aztán vérből kiderült, hogy mégis pozitív.

De szerencsére a családbol senki más nem lett az/ tünetmentesen átesett rajta.

2021. márc. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!