Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Gombóc érzett és fájdalom...

Mili32 kérdése:

Gombóc érzett és fájdalom érzet a torokban, volt már másnak is?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Volt e már valakinek ilyen jellegű érzete a torkában? Sajnos van egy jó kis reflux betegségem is ami mostanában az idegesség miatt rosszabbodhatott, már volt ilyen korábban is akkor még gyomortukrozesem is volt és a sav felmarta a torkom attól volt. Most megint van de mintha most még fajdogalna is. Evésre talán javul, stresszre meg rosszabbodik. Valahogy most raagyaltam hogy mi.lehet ez.

#torokfájás #reflux #Gombóc érzet
2020. júl. 6. 13:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Refluxtól lehet gombócérzet és torokfájás is, persze torokgyulladástól is és pajzsmirigy betegségtől is. Háziorvost hívd fel, kérj időpontot és beszéld meg vele.
2020. júl. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mint ahogy leirtad refluxod van. Az csinálja
2020. júl. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen, volt nekem is, az elmúlt télen. Fülorrgégész állapította meg, hogy akkora refluxom van, mint egy ház.Az ügyeleti fülészretre mentem már elkeseredésemben, annyira rossz volt a nyelés meg az a hülye gombócérzés. Szedtem egy darabig a savlekötőt, de jobban attól jöttem helyre, hogy kiűztem a stresszt az életemből. Pedig van otthon teám is, ami jó rá, de nem nagyon ittam.
2020. júl. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A reflux nem tud akkora lenni mint egy ház. A nyelőcsöved záróizma nem működik rendesen és amitt vissza tus folyni a gyomorsav a nyelőcsőbe és felmarja azt. Ez okoz gombóc érzést.
2020. júl. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Elmentem a fül orr gégészetre. Azért írom le mert hátha valakinek segít. A korábbi tüdőgyulladás miatti hosszantartó köhögés és a reflux miatt a gége egy része vérbő de más eltérés nincsen. Amire eljutottam amúgy sokkal jobban voltam, mert elkezdtem használni itt az egyik topicban ajánlott halset toroksprayt. Ezt megmutattam a doki nőnek aki az összetevők alapján azt mondta hogy nyugodtan használjam mert jó összetevői vannak.
2020. júl. 9. 15:44
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ilyemsi van, de mellette szorító, nyomó érzés a nyak alján. Fül orr gégészeten voltam. Gége gyulladást mondtak. 2 különböző antibiotikumot szedtem, nem hatott semmit, szedtem savlekötőt nem volt változás, csináltam teljes pajzsmirigy labort, minden jó, ultrahang jó. Stresszes nem vagyok. Fogalmam sincs mi okozza, azt se tudom milyen orvoshoz menjen, nem is tudnak mit felírni. Komolyan mondom ennél már a halál is jobb... A fájdalomcsillapító sem hat, mert fájdalom, hanem ilyen isonyatosan kellemetlen érzés és mellette nem tudok semmire koncentrálni ... már hónapok óta csak "élek", de különösebben semmit sem csinálok, mert így nem tudok. Egy filmet nem tudok kényelmesen végignézni ...
2020. júl. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!