Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nagy lábujjam körömgombás....

Nagy lábujjam körömgombás. Gyógyszertárban vettem kitonailt? Kinek mi a véleménye róla?

Figyelt kérdés
2021. márc. 5. 22:20
 1/5 anonim ***** válasza:
76%
Nagyim hónapokig használta, nem igazán jött rendbe. Végül megunta, kapott szájon át szedhető szisztémás gombaölőt. Az megoldotta a problémát, de a gomba miatt deformált körömnek le kellett nőnie.
2021. márc. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%

Látom nem egy mai kérdés, de talán segíthet.

Nekem nem vált be, de az is igaz, hogy csak hetente egyszer kentem vele. Korábban a bőrgyógyászom cucca sem vált be.

Az ecet az hatásos volt. Egy kis vattadarabra rácsepegteted és a körmödet átkened vele. Érdemes kicsit megcsiszolni is. Próbálkozhatsz még teafaolajjal vagy grapefruit olajjal is, de nekem az ecet volt a legjobb. Az ecettel csak az a gond, hogy a körülötted lévőket esetleg zavarhatja. Ha próbálkozol ecettel, akkor a leggyengébbet vedd vagy hígíthatod is.


Itt egy jó oldal, ők is jókat ajánlanak.

[link]

2021. jún. 11. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Koszonom,

Rengetget javult a labujjamon a korom.

Ahhoz kepest milyen volt :)

2021. jún. 11. 15:27
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi segített végül?
2021. júl. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Kitonail koromgomba ellene lakk minden este furdes utan

Furdeskor jol atsikaltam a kormom

2 naponta a korom koruli bort canesten kremmel kentem



Szerintem szallodaban kaptam el, sokat utazok munka miatt. Szerencsere elmult.

2021. júl. 4. 19:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!