Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől zúghat a fejem/fülem?...

Mitől zúghat a fejem/fülem? Főleg akkor hallom amikor nagy a csend, de akkor nagyon zavaró. UI: Néha a bal fülem be is sipol,egy 5-10 percig ami már tényleg durvább.

Figyelt kérdés

Már nem most kezdődött ez, szerintem több éve tart már, csak nem rég kezdtem el figyelni rá jobban. És nagyon zavaró, már voltam fül-orr gégésznél többször is, és hallásvizsgálatot is csináltak. Azt mondták nem látnak semmit, nem vettek észre bajt. Esetleg máshova kéne mennem?


16 éves vagyok.



2021. márc. 9. 16:22
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Pont ezt akartam én is kérdezni. Engem is már k*rvára zavar, hogy este felkelek, és csak zúgást hallok.
2021. márc. 24. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
Néhány éve még az volt erre a magyarázat, hogy amikor romlik a hallás, a fül "megunja", hogy nincs munkája, és csinál magának. Mára kiderült, hogy a fülzúgás az autoimmun spektrum egy megjelenési formája.
2021. márc. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
Szia! Nálam keringési zavar okozota ezt,van rá terápiás megoldás.
2021. márc. 29. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Kedves Miqul, de elvileg ennek számos oka lehet. De ha tényleg attól van akkor ezt lehet kezelni?
2021. ápr. 11. 09:42
 5/7 A kérdező kommentje:
Kedves 3. válaszadó! És azt lehet tudni hogy a keringési zavar mitől alakulhat ki? És a terápiás megoldás az ingyenes esetleg?
2021. ápr. 11. 09:44
 6/7 anonim ***** válasza:
Lehet kezelni, de mivel macerás dolog, az emberek inkább a akadémikus orvoslást szokták választani.
2021. ápr. 11. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
És az akadémikus orvoslás az milyen?
2021. ápr. 11. 12:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!