Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Aki elkapta a COVIDOT, neki...

Aki elkapta a COVIDOT, neki milyen tüneti voltak?

Figyelt kérdés

Nem a szaglás elvesztésre gondolok , hanem pl.; rossz közérzet , megfázáshoz hasonló tünet.


Olyanra amiből alap esetben nem gondolnál koronavírusra.



2021. márc. 10. 17:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Erős szemfajas, derékfájás és nyakfajas
2021. márc. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Anyumnak egy sima nátha
2021. márc. 10. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Ismerősnek durva kötőhártya-gyulladással indult, a “ klasszikus” tünetek csak 1 héttel később jöttek.

De volt a környezetemben keményebb nátha képében jelentkező lefolyás is.

2021. márc. 10. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, és láz jelentkezett valakinél a “náthás”megbetegedésnél? :)
2021. márc. 10. 18:17
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
3-as vagyok. Akinél nátha képében jelentkezett, ő nem volt lázas. A torka fájt nagyon, és folyt az orra.
2021. márc. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) remélem én nem kaptam el 😅.
2021. márc. 10. 20:05
 7/16 anonim ***** válasza:
78%
Láz nem
2021. márc. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
88%

Eddig az összes rokonomnak nátha szerű érzés kis hőemelkedéssel, és 2 közülük nem érzett ízeket, szagokat.

Egyedül anyukám krónikus beteg köztük, de náthán és fáradtságon kívül más nem lett hálistennek.

Apa kollégái közül viszont magas láz és intenzív osztály is előfordult (középkorú emberek). Nem tudom min múlik ez!

2021. márc. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Ih ;/ hát igazából azért kérdezem, mert elég furán érzem magam rossz közérzet , betegség érzet , de láz nincs ugye...
2021. márc. 11. 12:25
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
1 hónapja hogy elkaptam, 2 hetet szenvedtem, kisebb tünetekkel, ami durva és zavaró volt az mellkasi fájdalom, nátha fél napos volt, láz 37 max... (hőemelkedés) (olyan ember vagyok akire sima betegségnél sem jellemző a láz...) fáradtság, szívdobogás érzése...lejárt a karantén, visszamentem dolgozni de messze nem vagyok a régi... 2 hétig úgyahogy nem volt baj, 1 hete megint visszajött az ízületi fájdalom, mellkas fájdalom (szerencsére nem köhögök nem fuldoklok) eléggé szarul hat a közérzetemre, a lég meglévő bipoláris zavarom tüneteit is eléggé felerősíti. Voltam kivizsgáláson, elvileg minden tiszta, az orvosom hallott a post/long kovid szindrómáról, de mivel ez még egy nem elfogadott betegség, és nagyon gyerekcipőben jár nem is tud rá kezelést... Szaglásom azóta is csak 20%- ra ha működik... Nem tudom mikor fogok teljesen felépülni... A legrosszabb, hogy vannak olyan pillanatok mikor semmilyen aktivitástól is úgy elfáradok és dobog a szívem, hogy majd kiugrik... Ülök és rosszabb minőségben élem az életem, és várom mikor fog elmúlni. Az sem segít, hogy nálunk a korlátozások olyan szigorúak, hogy max munka, üzlet, és mehetsz haza, ha céltalanul vagy kint, birság... Rettenet, ateista vagyok, de imádkozom, hogy elmúljon ez az egész. Nemtudom felépülök e valaha...
2021. márc. 12. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!