Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Aranyér vérzés három napja...

Aranyér vérzés három napja nagy wc-zés közbe . Első nap nagyon erősen folyt a vér ,második harmadik napja már gyengébben kicsit. Tudnátok segíteni tapasztalatok alapján? Mire számíthatok ?

Figyelt kérdés
Próbálok oda figyelni a rostgazdag étkezésre és kezelem magam kuppal krémmel minden reggel este . Valakinek volt ilyen ? Ez normális ha aranyered van ? Tudom hogy el kellene mennem orvoshoz de nagyon nehezen tudom magam rábeszélni így várok pár napot hátha elmúlik. Tapasztalatokat szeretnék hátha valakinek volt ilyen . Köszönettel !

máj. 3. 10:49
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia! Tudom tapasztalatból, hogy nem a legkellemesebb élmény, amikor a doki az ember alfelében matat, de akkor is el kell menni ilyenkor a dokihoz.

Lehet, hogy elmúlik pár nap múlva, de jövő hónapban meg lehet, 3x ilyen erősen jön vissza. Az aranyeret addig jó kezelni, amíg gyűrűzhető, az egy nagyon rövid kis egyszerű eljárás, icipici fájdalommal.

A nagybetűs aranyér műtét viszont egy hónap szenvedés, úgyhogy en az előbbit ajánlanám.

máj. 3. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!