Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ha elkapom a koronavírust és...

Ha elkapom a koronavírust és karanténba kell vonulnom a velem egy házban élők szabadon mozoghatnak?

Figyelt kérdés
Ha tegyük fel elkapom a koronavírust és karanténba kerülök a velem egy lakásban élőknek is karanténban kell lenniük?
2021. márc. 10. 22:06
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
Nem. Neked elvileg izolált szobában kell maradnod.
2021. márc. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
38%
Csak Te nem mehetsz sehova 10 napig. ennyi.
2021. márc. 10. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
46%
Nem. Az egész család karanténba kerül. Mi is abba voltunk december 11-től január 4-ig.
2021. márc. 11. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
39%
Csak te maradj otthon, igazábol ki is mehetsz csak ha rendor jon akkor legyel ott
2021. márc. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
23%

Milyen hülyeségeket írnak egyesek.... Mindenki karanténba kerül!

És be is kell tartani mindenkinek.

Csak így akadályozható meg a terjesztés.

Hisz nem tudhatod, hogy nem tünetmentes hordozó-e valamelyik családtagod.

2021. márc. 13. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
67%
Az is tünet ha nincs tünet? XD Ti víruspártiak veszélyesen idióták vagytok.
2021. márc. 13. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
19%

Nálunk úgy volt, hogy egyszerre jöttek ki a tünetek rajtam és a férjemen.

Elvittük reggel a gyereket az oviba. Utána kezdtünk lázasodni. Kb 1 óra múlva kezdtek kijönni a tünetek, felhívtuk a dokit, még a gyereket is azonnal haza kellett hozni az oviból. Teljes karantén lett elrendelve!!


December 11-től január 4-ig voltam karanténban. Férjem december 29-én szabadult belőle. Én is szabadultam volna, csak elfelejtkezett rólam az ANTSZ. Ezért a gyerek sem mehetett oviba január 5-ig. Én hívtam fel őket január 4-én, hogy mi van már...

2021. márc. 13. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
61%
leegyszerusitve: otthon kell lenned mindenkivel aki a hazadba el. Ennyi. Amint negativ leszel es a hazban elok is, akkor szunik meg a karanten
2021. márc. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem igaz, akkor szűnik meg a karantén ha letellek a 10. nap. Nem kell negativ teszt, mert nem is adnak.
2021. márc. 31. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!