Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Van valaki aki szinuszartimiáb...

Van valaki aki szinuszartimiában (szívritmuszavarban) szenved?

Figyelt kérdés
Nemrég kb 15 perces egy helyben állás után elájultam. Korábban is tapasztaltam már hogy pár perces állás után szédülés következik, de elájulni még nem ájultam el. Szörnyü fáradságot érzek az elmúlt hónapokban, valamint ülö helyzetben rettenetesen fázom (akármennyi felöltözök). Elindult a kivizsgálásom, viszont kezdek pánikba esni, hogy mégis mi ez, kezelhetö e, valamint mitöl alakulhatott ki (nem örököltem). Van valakinek tapasztalata, esetleg tippjei hogy mivel javíthatóak a tünetek? Elöre is köszönöm! 22 L

2021. márc. 11. 19:51
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha ájulásos tüneteket is okoz, akkor valószínűleg elkerülhetetlen a gyógyszeres kezelés, azzal viszont remekül karbantartható. A kialakulásáról, mélyebb jelentéséről privátban örömmel beszélgetek, írj.
2021. márc. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!