Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Már másodjára álmodom azt,...

Már másodjára álmodom azt, hogy fekszem az ágyban és elkezd össze-vissza verni a szívem (sajnos szívritmuszavarban szenvedek) egyszerűen nem tudok mozdulni egy hang sem jön ki a számon.1,2 perc alatt zajlott le az egész és felébredtem?

Figyelt kérdés
Mindkét esetnél úgy éreztem,hogy nem élem túl. Azt se tudom, hogy álom-e vagy csak annak tudom be mert álom közben történik. Volt már valakinek hasonló problémája, lehet elkellene mennem ezzel orvoshoz?

2016. febr. 25. 01:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg alvási paralízis?

[link]

2016. febr. 25. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
60%
Paralízisnek nevezik.Javaslom stresszoldásként a meditációt,nem mondok konkrét típust,sokat próbáltam,mire a nekem jót megtaláltam.lényeg,h ez tutira segít!koncentrálj a tudatos légzésre és hagyd,hogy a gondolataid vezéreljék az agyad,és ne koncentrálj dolgokra,problémákra,semmire.a sok kusza gondolat után,amikor megnyugszol olyan érzés lesz mint kiérni egy erdöböl egy mezőre.furán hangzik,de sokat jelent a testednek,ha kikapcsolod az elméd,nyugtatja az idegrendszert,megváltozik a vérnyomásod,én sokszor szabályosan fűtőtestté válok.alvászavaros vagyok,vagyis néha rámtör az inszomnia,néha paralízises álom.amikor nem tudok aludni,meditálok,olyankor rendbejön a bioritmusom.
2016. febr. 25. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszotokat sokat segített legalább tudom hogy nem veszélyes ☺
2016. febr. 25. 01:37
 4/5 anonim válasza:

"legalább tudom hogy nem veszélyes"

Hát én azért a biztonság kedvéért megkérdeznék egy orvost, vagy van alvásklinika is.

2016. febr. 25. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
55%-os, anya a tesód szoptatja, nem kapsz elég figyelmet?
2016. febr. 25. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!