Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hörgőgyulladásom van, már...

Hörgőgyulladásom van, már lassan 3 hete. Normális ez? Mikor múlik el? Mit ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Rettentően köhögök már 3 hete.

Az első héten annyira nem foglalkoztam vele, mert nem volt olyan vészes.

Második héten kipróbáltam 1-2 vény nélkül kapható gyógyszert, nem segítettek.

Harmadik hét elején elmentem a háziorvoshoz, aki meghallgatta a légzésemet és hörgőgyulladást állapított meg. (A Covid kizárt, első körben voltam PCR teszten és negatív lett.)


Kaptam köptetőt és inhalátort, de nem akar felszakadni a lerakódás.

Lázam nincs, csak néha egy kis hőemelkedés.

4 napja szedem a doki által felírt gyógyszereket, de nincs túl nagy javulás, sőt ma reggel rettentően befulladtam, köhögtem, két köhögés között is csak apró pici levegőket tudtam venni, nagyon ijesztő volt, de hálistennek segített az inhalátor.


Borzasztóan félek, nehogy erre még a Covidot is összeszedjem, gyanítom, hogy ez a két dolog együtt nem túl jó kombó...


Volt már közületek valakinek hörgőgyulladása? Ez tényleg ilyen makacs betegség? Mit tehetnék, hogy gyorsabban túl legyek rajta?


Ui.: Nem dohányzom



2021. márc. 11. 23:16
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!