Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Azoktól kérdezném akiknek már...

Azoktól kérdezném akiknek már volt hörgőgyulladása, volt lázuk? Meddig? Ézvsgytalanság, hányinger?

Figyelt kérdés

Vasarnap este fele lazasodtam be hatam nyakam fajt es nyitokcsomim,hétfőn voltam orvosnal,hörgőgyulladast állapított meg kaptam antibiotikumot.akkor nem is köhögtem csak most egy kicsit,de szaraz.hat fajas elmult meg nyakfajas is. De lazam azóta is felszökik napi 2szer csillapitom elesett vagyok nem tudok enni hanyingerem van.vettem ma be köptetöt de nem latom hatasat ma kezdtem el érezni h mintha nyomna a mellkasom kicsit.

Masnak is volt laza? Ha igen hany napig?



#láz #hörghurut #Hörgőgyulladas
2018. jún. 6. 12:53
 1/1 anonim ***** válasza:

Én most jövök ki belőle, 5 hétig voltam beteg. Jövő héten màr megyek dolgozni.

December közepén megfàzàsnak indult, januàr elejére hörghurut lett, akkor lettem szarabbul,3 napig voltam làzas, a hetekig tartó szinte percenkénti köhögéstől a bordàimnàl durva izomfàjdalmaim lettek-( a jobb oldalam meg is húzódott) ezek a fàjdalmak még nem múltak el+ még a hangom se jött teljesen vissza 4 napig semmi hangom nem volt. Kegyetlen szarul voltam....A làz csak 3 napig tartott 38 és 39.2 között. Ètvàgytalan nem voltam csak nagyon fàradt, mivel aludni is alig tudtam, minden köhögèsre felébredtem.

2019. jan. 25. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!