Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Paranoid skizofrének! Ti...

Paranoid skizofrének! Ti milyen gyógyszereket szedtek? Nem híztok tőle,tünetmentesek vagytok?

Figyelt kérdés

Engem "szépen" felhízlalt az orvosom...:(

98 kg-ről felhíztam 120 kg-ra :(


És a tünetek még mindig megvannak...csak kísérleteztek rajtam...:(



2021. márc. 14. 08:29
 1/9 anonim ***** válasza:
17%
Kérdezd meg a miniszterelnököt.
2021. márc. 14. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az "értelmes" válaszod..
2021. márc. 14. 09:03
 3/9 mittudomen721 ***** válasza:
En 63-rol indultam most 110 vagyok. Innen szerencsere mar nem hizok tovabb de sajna fogyni sem nagyon tudok. Reagilat szedek amugy meg egy minimalis parnassant hogy tudjak aludni de nem ez hanem egy explemed yarocen kombo volt ami ilyen csodasan gyarapitotta a sulyomat. Az tre ha a tuneteid nem szuntek meg :/
2021. márc. 17. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszod! :)


Igen,reagilát én is szedtem,de még rosszabb lett tőle,a mellékhatások miatt :(


Hiába szedem most is a gyógyszereket,nem vagyok tünetmentes...kb pár hónap,vagy fél év,ennek már örülök...:)


jah én is szedem a parnassan-t 5 mg-ost

2021. márc. 17. 05:14
 5/9 anonim ***** válasza:
Én 75 voltam most 105 akitéziám vagy mim volt tőle amikor felalá kell sétálnod neha az volt az érzésem a pokolban vayok amúgy reagilát szedek. De jobb mint a ripedon
2021. márc. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Én a Reagilától rosszul voltam,de nagyon,azonnal abba is kellett hagynom a szedését..akkor te is jól felszedtél "pár" kilót :(


Jobbulást kívánok mindenkinek! :)

2021. márc. 19. 08:07
 7/9 anonim ***** válasza:
98 rol indultam es most 130 Vagyok.
2021. márc. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Uhhh basszus,sajnálom! :(


Neked is jobbulást kívánok! :)

2021. márc. 21. 06:21
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
50 kg-ról indultam 95 kg-ra híztam fel. Elhagytam az összes ilyen mocskos gyógyszert és fogyókúrába kezdtem, most vagyok 81 kg. És tünetmentes
2022. okt. 25. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!