Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A mélyvénás trombózis tényleg...

A mélyvénás trombózis tényleg veszélyes?

Figyelt kérdés
Októberben volt egy magasra terjedő mélyvénás trombózisom,és a párom azt mondta, hogy ugyan olyan veszélyes mintha stroke-t kaptam volna. Nekem ez azért olyan erdekes,mert egyszerűen nem tudom fel fogni,hogy megtörtént velem,és már túl vagyok rajta. Szerencsére felszívódott a trombus,de még kell a verhigito. Tényleg ennyire komoly,vagy csak ő drámázza túl?
2021. márc. 14. 10:05
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Kérlek ne vitatkozzatok az alsó végtag anatómiájáról, pontosan tudom én is hogy mi a láb, de igyekeztem egyszerűen fogalmazni. Itt most az lenne a lényeg hogy a kérdező vegye komolyan a problémáját.
2021. márc. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Nekem a májamig terjedt, októberben,terhes voltam,de szerencsére felszívódott teljesen. Van még okom félni? Így,hogy sokan le irtátok amit tudtok erről a dologról kicsit most megijedtem. Napi 2x szurom magam clexannal próbálok mozogni. Decemberben már megszültem, természetes úton. Pedig sokat dilemmáztak rajta,hogy császár legyen-e inkább.. Soha senkinek nem volt ilyen a családban. Még mondom őszintén,mindennap félek, hogy újra lesz,remélem alaptalanul. Április 6-án megyek genetikai vizsgálatra.
2021. márc. 14. 15:07
 13/15 anonim ***** válasza:
Van. Hatalmas szerencséd volt, hogy még élsz.
2021. márc. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Miért?
2021. márc. 14. 15:52
 15/15 anonim ***** válasza:
Igen, mert leszakadhat, elmozdulást, és tüdőembóliát, szívinfarktust, stroke-ot okozhat
2021. máj. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!