Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nekem ez a véleményem a...

Nekem ez a véleményem a koronavírusról: És neked mi? Önnek mi?

Figyelt kérdés

A korom lényegtelen férfi vagyok. Nem befolyásol senki, nem fizetett senki, hogy ezt mondjam:

Ez az egész amiben most élünk csak egy nagyobb játszma és mi csak a bábuk, sőt csak a gyalogosok vagyunk a táblán. Ez egy hazugság és aki beveszi annak gratulálok. Aki úgy gondolja, hogy „bekéne magam oltatni és inkább nem megyek sehova, vagy ha mégis akkor maszk meg kézfertőtlenítő és a szabályok amik vannak csak a mi érdekünk miatt léteznek, mert a kormány csak jót akar nekünk” én ezektől az emberektől hányok. Elmondok egy történetet: volt több barátom akikkel beszélgettem mikor pozitív lett a tesztjük. Mindenki távol maradt tőlük és otthon aggódtak. Én látogattam őket, természetesen rajtuk sem volt maszk és rajtam se. Furcsálták is, hogy mindenki fél, én miért nem? Egyszer sem kaptam el tőlük semmit, pedig a teszt szerint pozitívak voltak. A legtöbbüknek semmi tünetük nem volt, kivéve az egyik barátomnak aki nagyon rosszul kapott levegőt 2 napig és többször is gondolt rá, hogy korházba menjen. Én szerencsére mindig lebeszéltem és akármilyen rosszul volt abban a 2 napban tartottam benne a lelket, hogy ne kérjen segítséget az orvosoktól, és 2 nap múlva semmi baja nem volt…. elmúlt. Aztán több ismerősömtől is ilyeneket hallottam: „bement a korházba és meghalt”. Még szerencse, hogy lebeszéltem mindenkit akit csak tudtam és most az összes valaha volt koronás ismerősömmel itt sajnáljuk az összes idióta agymosotton. Story vége, vélemény: a teszteken eleve elvannak döntve, hogy melyik pozitív és negatív. Az oltások vagy semmire sem jók vagy megbetegszel tőlük. Élő adásban adták be az első oltást, de azt már nem mutatták, mikor 1 óra múlva elájult és meghalt, több ember lett koronás és még adták be nekik az oltást amibe szintén a virus van, bele is haltak. Embereknek fizetnek, hogy azt mondják koronások és celebeket fizetnek le, hogy mondják az embereknek a virussal kapcsolatos dolgokat, hogy minél több ember higgye el a hazugságokat. Amit a média mond az nem úgy van, az adatok hamisak stb…. Több elméletem van közülük talán a legerősebb, hogy direkt csinálták a vírust kínában mivel leakarják csökkenti az emberiség számát, mert túl sokan vagyunk, és nyilván kínában kezdték a legnépesebb városban. Vagy ez csak valami nagyobb terv része és el akarják terelni a figyelmünket. Előre is köszönöm azoknak azoknak az intelligens embereknek a válaszát akik csak elküldenek engem a ….ba. Akinek hasonló véleménye van azoknak mondanám, hogy írjátok le ti is amit gondoltok. A többieket kiröhögöm.

Ja és további szép napot mindenkinek!!



2021. márc. 14. 22:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
76%

'Akinek hasonló véleménye van azoknak mondanám, hogy írjátok le ti is amit gondoltok. A többieket kiröhögöm.'


Akkor mi értelme van a kérdésednek? Nem is véleményekre vágysz, hanem egyetértésekre, még ha teljes mértékben baromság, konteó is az egész. Ez aztán az értelem magasfokú megnyilvánulása!

2021. márc. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
76%
Ennyi ostobaságot... Na, megyek is, mára elég volt.
2021. márc. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
43%
Magyarország üdvözöl.. Egyébként a koronavírus létezik csak egyátalán nem olyan húde veszélyes mint azt bemagyarázzák.. Egyébként a koronavírus már ez előtt is létezett csak akkor nem volt akkora hírneve
2021. márc. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
71%
Teso, te olyan buta vagy az egesz temahoz, hogy meg a tobbi konteos is kirohogne.
2021. márc. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
44%
Egyetértek a kérdezővel.
2021. márc. 14. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
63%
Troll
2021. márc. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
65%

Arra nem gondoltál, hogy akik kórházba kerültek súlyosabb állapotban voltak ezért haltak meg? Gratulálok hozzá, hogy lebeszéltél egy embert arról, hogy segítséget kérjen. Persze ha fordítva sül el most lapulnál. Ennek a vírusnak pont ez a lényege, akit ledönt azt nagyon súlyosan megvisel, más meg tünetmentesen megússza. Ahhoz meg külön gratulálok, hogy maszk nélkül látogatsz koronás betegeket. Gondolom nem vonulsz utána önkéntes karanténba. Én meg ilyenek miatt vigyem haza ahol van veszélyeztetett ember. Legyél hülye, de másokat tarts tiszteletben.


Az, hogy ez a vírus milyen okból jött létre kérdéses. Az, hogy itt van az biztos. Lehet szídni a kormányunkat (azt alapból kell is) de ez van az egész világban. Ebben Orbán is egy báb.

2021. márc. 14. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
81%
Maszk nélkül covidos emberekhez és vissza. És csodálkoznak, hogy miért terjed a vírus. Nonszensz.
2021. márc. 14. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
75%
Sajnos nem troll. Tényleg elhiszi, amit ír. Vannak ilyen emberek. Inkább regényeket írna ilyen fantáziával, azokat talán még el is olvasnám.
2021. márc. 14. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
71%

Én egy nagyon nyugodt ember vagyok, de ezzel most rendesen felidegesítettél. Esküszöm, azt még fel tudom fogni, ha valaki azt gondolja, hogy túl nagy a felhajtás, mert arányaiban szerinte kevesen betegednek meg súlyosan.

Na de az egész vírust, mint veszélyforrást tagadni, hogy a fenébe lehet így lassan egy évvel a széleskörű megjelenése után is?? Én is átestem rajta. Egészséges fiatal vagyok, nem lett komolyabb bajom szerencsére. De még így jó sz*r volt. Elmentem tesztre, pozitív lett, mert beteg voltam. Akkor amúgy már pont elmúlóban voltak a tünetek, féltem is, hogy nem mutatja már ki, és marad a bizonytalanság, de ahol ott a vírus, az pozitív lesz.

Szerencséd van, hogy a környezetedben nem vitt el senkit, szerencsémre nekem is csak távolabbi vagy közvetett ismerősöm hunyt el benne. De mégis hogy hiheted azt, hogy az a rengeteg ember, aki elvesztette az életét a korona meg a szövődményei miatt, nem létezik/csak kamuból halt meg/a kórházi ellátás vitte el?


Csak úgy puszta kíváncsiságból... Te honnan tájékozódsz? Mi a magyarázatod arra, hogy a világ összes tudományos intézményének, cégének, egyetemének, kutatóintézetének, szakemberének neked ellentmondó álláspontja van?

2021. márc. 14. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!