Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Akik voltak covidosak, azoknál...

Akik voltak covidosak, azoknál a családtagok vagy a párjuk elkapták a vírust? Hány napra rá?

Figyelt kérdés

2021. márc. 16. 09:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk senki nem kapta el, még a párom sem. Ennek már 3 hónapja.
2021. márc. 16. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A tanárnőtől sem az élettársa, sem a velük élő 4 kiskorú gyerek nem kapta el.
2021. márc. 16. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
60%
A maszkbetegség, Legionellózis nem fertőző. Ugyanis mindig van belőle a levegőben és a veleszületett immunrendszerünk jól kezeli. Csak akkor okoz megbetegedést, ha hosszú ideig fokozottan kitesszük magunkat neki. Mint mikor a légkondi, vagy a maszkosok feldúsítják a zárt térben, levegőben, vagy a leheletünktől nedves maszkot sokáig hordjuk. Ugyanis a kondenzvizes maszkon nagyon szeret szaporodni a Legionella. Még a hőmérséklet is ideális ehhez.
2021. márc. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ennek a legionellózisnak mi a tünete? Amióta maszkot hordok, állandóan fáj a torkom. Hónapok óta.
2021. márc. 16. 20:15
 5/7 anonim ***** válasza:
Se párom, se a gyerekek nem kaptak el szerencsére.
2021. márc. 17. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
52%
A Nagymamám elkezdet köhögni, háromnap múlva én is és a szüleim is. Ezért 4. napon elmentünk orvoshoz. Mert mi be is lázasodottunk. 5. nap elmentünk tesztre és pozitív lett. Pusztán érdekes, de szerencsére. Hogy a mamám azóta jól van. Én meg hánytam is. Szóval 3 nap telt el a mamám köhögése és az egész család megbetegedése között.
2021. márc. 20. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm neked is 6-os. Akkor ti hamar elkaptátok. Szerencse, hogy a mamának nem lett nagyobb baja!
2021. márc. 20. 10:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!