Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Tele van a torkom letapadt...

Tele van a torkom letapadt váladékkal, mi segíthetne?

Figyelt kérdés

2 hónappal ezelőtt mandulagyulladásom volt (azóta érzem ezt a váladékot) és most megint előjött, a mandulám brutálisan nagy és tüszős.

Ezenkívül folyton úgy érzem, hogy tele van az orrom ill. a torkom váladékkal, ami néha feljön krákogással, de egyébként nem. Ez a váladék sárgás-zöldes színű.

Nem köhögök egyáltalán, így a kérdésem az lenne, hogy segíten-e ezen a köptető? Vagy van-e bármiféle ötletetek?



2021. márc. 18. 00:24
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
ACC nevezetű por sokat segíthet. :)
2021. márc. 18. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Forró italpor, meleg tea, torokfertőtlenítő, köptető
2021. márc. 18. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2021. márc. 18. 18:04
 4/19 anonim ***** válasza:
90%
... és ne fogyassz tejterméket
2021. márc. 19. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
83%

Langyos sós vízzel gargarizálj. Gyerekorvos ajánlotta, nem hülyeség. Nekem őrült sokat szokott segíteni, fájdalomcsillapító, fertőtlenítő hatású és mellette legyalulja a torokban levő váladékot.

Egy pohár langyos vízbe tegyél egy kis kávéskanál sót és úgy. Naponta többször is akár.

Amúgy nem vagy lázas? A két hónappal ezelőtti mandulagyulladásodat mivel kellett kezelni?

Jobbulást!

2021. márc. 19. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Szerencsére már nem vagyok lázas, az előzőre antibiotikumot kaptam és most is azt szedek, a mandulám már nem fáj és nem is tüszős, az antibiotikumot természetesen végig szedem ettől függetlenül. Viszont a nyaki nyirokcsomóim nagyon bedagadtak és nem tudom mitől lenne jobb.
2021. márc. 19. 11:59
 7/19 anonim ***** válasza:
Most miért szedsz antibiotikumot?
2021. márc. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Mert ismét mandulagyulladásom van és azt írt fel az orvos.
2021. márc. 19. 13:55
 9/19 anonim ***** válasza:
Az szép. :( Nem kell kivenni a manduládat?
2021. márc. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudom, az orvos nem említette :(
2021. márc. 19. 17:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!