Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Garatba folyó váladékkal való...

Garatba folyó váladékkal való küzdelemre tudnátok valamit ajánlani?

Figyelt kérdés

Nagyon el vagyok keseredve. Több mint fél éve küzdök vele. Nagyon sűrűn csorog le, és kellemetlen szaga van. Járok fül-orr gégészhez, de már nem igazán tud mit kezdeni velem. Törletembe talált múltkor valami ritka bacilt, de azt kikezelte antibioval, mégsem változott a helyzet. Szteroidos orrsprék, allergiagyógyszer szintén semmit sem segítenek. Lát egy kezdetleges nagyon pici polipot, de azt mondta, hogy attól még nem lehetne ilyen gondom. Próbáltam sós vízzel öblögetni, az sem segít. Most újra törletet vett, és elküld CT-re, kedden megyek. De csodát már nem is várok. Nagyon kellemetlen. Nem érzem már rendesen az étel izét sem. Doki szerint ez valami más okból kifolyólag lesz, ha nem talál semmit a CT-én, akkor továbbküld.

Valami ötlet, hogy mitől lehet? Vagy valami tapasztalat? Köszönöm



2017. júl. 1. 17:29
 1/1 anonim ***** válasza:
ez nem tapasztalat csak egy ötlet, a nyákoldó szedése nem csak a tüdőben lerakódott nyákot oldhatja, hanem ami az orrüregben van, próbáld ki pár napig szedj acc 200at 3x1. Hátha segít. Ártani biztosan nem fog. Majd írd meg hogy lett e valami eredménye. Jobbulást
2017. júl. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!