Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Van aki így járt?

Sztepi kérdése:

Van aki így járt?

Figyelt kérdés

Bell paralízisem van. ( fél oldali arcideg bénulás )

3. napja kezelnek a korházban vele. Kapok szteroidos gyullascsökkentőt, vitaminokat, infúziót, fizioterápiával kezelik az arcom. Azt mondták, hogy időben jöttem be vele.

Mennyi a teljes felépülési idő? Mit lehetne még tenni, hogy hamarabb javuljon az állapotom? Előre is köszönöm a válaszokat!



2021. márc. 18. 14:35
 1/5 anonim válasza:
100%
nekem szinten a bal oldalon benult a fel arcom, de ugy, hogy a bal szemem mar becsukni sem tudtam. kb 2 hetig voltam korhazban, minden nap kaptam branulon keresztul injekciot es rengeteg gyogyszert, infuziot. miutan a korhazbol hazajottem, itt mennem kellett heti 2x egy dokihoz, aki (a nevere sajnos nem emlekszem) ilyen gepezettel bokdoste az arcomat. valami rázós kutyuvel (nem fajt, csak csipkedeseket ereztem, bar volt mikor 1-2x megkonnyeztem). na, ide kb 3 honapig kellett jarnom.
2021. márc. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És helyrejöttél teljesen?
2021. márc. 19. 06:26
 3/5 anonim válasza:
igen, mostmar minden rendben van. ennek pedig mar vagy 6 eve
2021. márc. 19. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ennek örülök! 😊
2021. márc. 19. 12:58
 5/5 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Nekem is ez a problémám. Nektek mennyi idő alatt múlt el teljesen?

Visszajött azóta?

Most vagyok a második héten, a számat már meg tudom mozdítani de a szemem még mindig nem csukódik be:(

2022. márc. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!