Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Igazoltan COVIDosok, volt...

Igazoltan COVIDosok, volt tusszogos-nathas-torokfajos tunetek?

Figyelt kérdés
Alapbol azt olvastam, hogy a Covidra a szaraz kohoges, magas laz, nehezlegzes jellemzo, sokkal kevesbe a natha, torokfajas, a tusszoges es a produktiv kohoges pedig egyaltalan nem. Van, akinek megis ilyen tunetei voltak, vagy megnyugodhatok, hogy ez tuti nem az?

2021. márc. 19. 15:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Torokfájás, enyhe náthaszerű tünetek, szaglás elvesztése, láz, eszméletvesztés volt.
2021. márc. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Én kb. két napig folyamatosan tüsszögtem, ezért nem is gondoltam volna, hogy covid. Aztán gyengeség 3 napig, majd nem éreztem szagokat 3 hétig. Nem köhögtem semmit, és nem is folyt az orrom. De az a kb. három nap elég durva volt, alig tudtam kikelni az ágyból.
2021. márc. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
volt.
2021. márc. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Édesanyám novemberben lett pozitív, előtte ilyen tünetei voltak. Először azt hittük, hogy simán allergiás valamire (nem volt furcsa, alapból allergiás), akkor is ilyen tüsszögés, orrfolyás jellemző nála. Erre 2-3 napra teszteltek őket (szociális dolgozó), és már pozitív teszttel kuldtek ot haza a munkából aznap.
2021. márc. 19. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Nálam torokfájás, orrfolyás, hőemelkedés, tüsszögés volt a kezdet, rá 3-4 napra teljes szaglásvesztés, rá egy napra kezdődött a köhögés, nehézlégzés, mellkasfájdalom.
2021. márc. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
100%
Nálam pontosan a nátha volt az egyik fő tünet, ami majdnem teljesen végigkísérte a betegséget. Egyfolytában tüsszögtem, rengeteg zsepit elhasználtam. Az első napokbam enyhe torokfájas, erős izomfájdalom, 1x láz, párszor hőemelkedésem is volt; ill. éjszaka szakadt rólam a víz. A köhögés annyira nem volt jellemző, és szerencsére a nehézlégzés sem. Hozzátartozik az igazsághoz, hogy kb. 2,5 héttel előtte már megkaptam az 1. oltást.
2021. márc. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Fasza... Koszi a valaszokat, jovo het elejen akkor tesztelek egyet.
2021. márc. 19. 16:29
 8/15 anonim ***** válasza:
Nekem is náthaszerűen indult. Torokfájás,hurutos köhögés, orrfojás. Aztán hirtelen bedurvult... Nem gondoltam volna eleinte, hogy ez covid.
2021. márc. 19. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
*orrfolyás, bocsi.
2021. márc. 19. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nekem semmilyen náthától eltérő tünetem nem volt, se láz, se szag és ízvesztés, se nehézlégzés. Csak fejfájás, köhögés (első talán 2 napban száraz, utána már nem), fáradékonyság, első pár nap orrfolyás, tüsszögés és egy kicsi torokfájás. Az egyetlen különbség a náthával szemben, hogy az elmúlt volna 2-3 nap alatt, ez meg nem. Szóval simán lehetsz covidos.
2021. márc. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!