Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nehézláb érzést csak visszér...

Nehézláb érzést csak visszér okozhat?

Figyelt kérdés
2 hónapja nagyon feszül a lábszáram szinte folyamatosan, este a legrosszabb. Minden nap kb 1 órát szoktam sétálni (kényelmes, inkább lassú tempóban), de ez nagyon fájdalmas már. Kicsit meg van dagadva, ez alig látható, inkább csak érzem. Néha megkeményedik a vádlim, pihenésre elmúlik. Semmilyen sérülés nem érte. Látható visszerem nincs, pár lilás seprűvéna elvétve, de nagyon halvány. Lehet, hogy már ez ilyen fájdalmakat okoz?

2021. márc. 19. 18:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Van visszerem, sok.


Nekem ott fáj, ahol ki is dudorodik, a seprűk nem. A front is befolyásolja a fájdalmat.

2021. márc. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az izmok is feszülhetnek - ha nincs orvosi ellenjavallat, próbáld ki az SMR masszázst-lazítást. Az smr hengerrel és labdával a vádli-comb és talp izmait lehet oldani. (Decathlonban beszerezhetők, hengerből mindenképp puha, szivacsos kell.)

Nekem ez segített és óriási megkönnyebbülés volt. Ha nem lazítom le az izmaimat így, állandóan feszül és görcsös a vádlim, illetve fáj a talpam reggel, induláskor, vagy ha sokáig ülök. Amíg nem tudtam, hogy ez segíthet, sokszor duzzadt is volt a lábam és én is attól féltem, hogy visszeres leszek. :s

2021. márc. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szedj magnéziumot meg kalciumot (távol egymástól), ezek hiánya is okozhat izom görcsöt. De sajnos érszűkület is lehet. Háziorvost kérdezd.
2021. márc. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Krúbi - Nehézlábérzés! Ebben magyarázatot találsz!
2021. ápr. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!