Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehet daganatos vagyok?

Lehet daganatos vagyok?

Figyelt kérdés
Már régóta érzek a tarkómon egy ilyet fél cm vagy annál kisebb átmérőjű dudort amihez ha hozzáérek fáj de amúgy nem okoz kellemetlenséget ahogy jól tudom ilyenkor a területén elmegy a haj meg hullik az ember haja hát az enyém nem hullik hanem nő lehet az daganat?

2021. márc. 20. 08:38
 1/6 anonim ***** válasza:
76%

A daganat nem fáj, nem okoz semmi problémát. Csak kitapintja az ember, és onnan tudja hogy baj van. És kőkemény.

A haj nem a daganattól szokott kihullani, hanem a kemoterápiától.

Ha fáj mikor hozzáérsz, akkor sok minden lehet, de kétlem hogy daganat. Lehet hogy benőtt egy hajszál és felgyűlt.

Bőrgyógyádz meg tudja mondani hogy mi az, és ha kell, elküld a sebészetre hogy tisztítsák ki a tartalmát.

2021. márc. 20. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%
A daganatokra nem jellemző, h kezdeti fázisban fájnak, ezért olyan alattpmosak és ezérz veszik éazre sokszor későn. Én inkább arra tippelnék, h egy begyulladt hajszáltüsző okozza a panaszt. Ha nem múlik, akkor én megmutatnám bőrgyógyásznak, itt látatlanban, orvosi diploma nélkül tényleg csak találgatni tudunk.
2021. márc. 20. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
80%
Lehet nyirokcsomó és akkor normalis a merete, ott szokott lenni tapintható nyirokcsomó. V ha felületesebb akkor amit azelőzőek írtak. Ne parázz.
2021. márc. 20. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
65%
Szinte tuti nem az. És a hajad nem magától a ráktól hullik ki, hanem a gyógyszertől amivel kezelik. Menj el a háziorvosodhoz ő majd továbbküld ahova kell.
2021. márc. 20. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm megkönnyebültem
2021. márc. 20. 10:38
 6/6 A kérdező kommentje:
De miről ismerhető fel a daganat ?
2021. márc. 20. 10:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!