Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Láz nélküli betegség?

Láz nélküli betegség?

Figyelt kérdés

Csütörtök délután óta változóan rossz a közérzetem, néha enyhe hányingerem is van, pénteken bedugult az orrom, de nem folyik hanem úgy az egész "arcomban" érzem, hogy dugulás van.

Magában az orrüregben nem érzem azt a klasszikus dugulást, de levegőt nem kapok rajta keresztül.

Nem is ez a fő gond, hanem, hogy folyamatosan olyan fáradt vagyok...és mindig mikor felkelek 1-2 órán át jól érzem magam, az orrdugulást leszámítva mintha egészséges lennék.

Aztán megint olyan fáradt leszek, hogy muszáj lefeküdnöm.

Aludni nem is mindig tudok, de ha már csak szimplán az ágyban fekszem jobban vagyok.

Szóval úgy néz ki a napom, hogy felekelek, csinálom a dolgom 1-2 órán át, utána olyan fáradság és vele együtt rossz közérzet fog el, hogy muszáj lefeküdnöm.


Teljesen olyan érzés mintha lázas beteg lennék, leszámítva, hogy 36 fölé nem megy a hőmérsékletem.

(két lázmérővel is megnéztem, sőt még a kutya hóna alá is bedugtam mindkettőt, hogy mér e egyáltalán 36 fok felett, és igen a kutyának 37.5 lett, tehát nem a készülék a hibás)

Ez megy kb péntek reggel óta.



2021. márc. 21. 17:28
 1/6 anonim ***** válasza:

Hívd fel a háziorvost, könnyen lehet covid.

Mindenki másként reagál.

2021. márc. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Amugy influenzabol is volt mar ilyenem ami enyhebb volt, de alattomosabb. Viszont a Covid miatt elso korben erre kell gondolni. Plane elkulonules miatt.
2021. márc. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én sosem vagyok lázas, akkor sem ha ráz a hideg és fájnak a végtagjaim, izmaim. Nekem nem furcsa láz nélkül betegnek lenni, de annál is előfordul aki amúgy szokott lázas lenni. Nincs ebben semmi extra, de esélyes hogy covid.
2021. márc. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A székleted rendben van? Amit leírtál, az ugyanis egy autoimmun folyamat tüneteire hajaz.
2021. márc. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Minden rendben van a fent leírtakat leszámítva.

Eszek mint egy állat, mivel nem nagyon mozdulok ki, unalmamban még többet is mint szoktam. Iszok, ízeket érzek stb...és még sohasem voltam láz nélkül beteg.

Nincs izomfájás, tényleg semmi...

2021. márc. 21. 18:31
 6/6 A kérdező kommentje:
Mindenesetre egyenlőre beteget jelentettem, holnap beszélek a háziorvosommal.
2021. márc. 21. 18:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!