Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Anyukàm 70 èves ès most kapta...

Anyukàm 70 èves ès most kapta meg az első adag orosz vakcinàt? Teljesen kikêszültem, hogy ez veszélyes lesz neki, ha törtènik véle valami, èn nem èlem túl.

Figyelt kérdés

Úgy volt, hogy a kínait, vagy astrazenecàt kap. Azèrt ijedtem meg ennyire, mert nekem a hàziorvosunk asszisztens azt mondta, hogy kínait csak az kaphat (az ő vèlemènye szerint) aki gyakorlatilag makkegèszsèges, ès kb. csak c meg d vitamint szed.. Anyukàm magas vèrnyomàsos, cukorbeteg, mellràkja volt 5 ève. Ezzel ijesztettek ràm nagyon, hogy ezt mièrt mondta, hogy csak egèszsègesek kaphatjàk?

Köszönöm előre is!


2021. márc. 22. 10:27
 1/8 A kérdező kommentje:
Bocsi, az oroszra mondta ezt az asszisztens, hogy csak egèszsègesek kaphatjàk.
2021. márc. 22. 10:28
 2/8 anonim ***** válasza:
67%
a kínai rosszabb az orosznál. az orosznál kisebb a veszély.
2021. márc. 22. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
80%

Ne hiszrizz már, örülj, hogy kapott vakcinát. Jóval nagyobb az esélye, hogy elkapja a covidot és belehal, mint annak, hogy bármi baja lesz az orosz vakcinától.

Családban többen is kapták, semmi bajuk.

2021. márc. 22. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
86%
Akkor Oroszországban minden beoltott egészséges? Vagy ők is nyugati meg kínai vakcinát importálnak a krónikus betegeknek?
2021. márc. 22. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Az én Anyukámat kinaival akarták beoltatni, de nem fogadta el természetesen. Ezután másfél héttel beoltották Pfizerrel.
2021. márc. 22. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Jó, köszönöm a vàlaszokat, nem akartam hisztizni, csak most volt 2 halàl eset is a csalàdunkbam (nem covidból kifolyólag) ès teljesen ki vagyok, így is... Persze, gondolom, hogy màs krónikus betegek is megkaptàk, csak ezzel ijesztettek meg nagyon, hogy ezt mondta, hogy szinte csak egèszsègesek "kaphatjàk".

Viszont, anyukàmnak nem mondtàk el a lehetséges mellèkhatàsokat. Azt azèrt mondhattàk volna..

2021. márc. 22. 11:09
 7/8 anonim ***** válasza:
48%

"ha törtènik véle valami, èn nem èlem túl"


És ha oltás nélkül elkapná a vírust?

70 éves, magas vérnyomásos, cukorbeteg.... Kb. rendelhetnéd neki a koporsót.

Nagy zűr van a fejedben, ha ettől nem tartasz, de az oltás mellékhatásától igen.

Az oltás pont arra van, hogy ha elkapná a vírust, nehogy súlyos következményei legyenek.

2021. márc. 22. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Persze, félek a vírustól is, nem erről van szó, csak ettől is nehogy ettől történjen valami hirtelen.
2021. márc. 22. 11:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!