Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hogyan tudnám a leggyorsabban...

Hogyan tudnám a leggyorsabban teszteltetni magam?

Figyelt kérdés

4 napja találkoztam egy emberrel akinek a tesójànál a napokban pozitív covid teszt lett. Együtt èlnek.

Viszont ma már reggel rossz közèrzettel èbredten, estère gyengesèg ès torokfájás jött rám. Alapból az egèsz telet vègig szütyögöm a munkám miatt, de most kicsit bepánikoltam, mert a lányom asztmás. Nem hiányzik a betegsèg...

A háziorvost ha felhívom házhoz jön? Vagy mi a menete?



2021. márc. 23. 22:18
 1/5 anonim ***** válasza:
50%
Vegyél egy gyorstesztet a patikában: [link]
2021. márc. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
...éééés nem olvastam el a leírást, bocsánat. Tárgytalan. Moderátorok talán törlik.
2021. márc. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
72%
Viszont a háziorvost felhívni szerintem mindenképpen hasznos. Iránymutatást valószínűleg fog tudni adni, ha ő maga nem is tud tesztelni. Drukkolok, hogy ne legyen semmi baj!
2021. márc. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sör nyit,érzed az illatát?Érzed az ízét?Teszteld újra magad másnap.
2021. márc. 24. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Amit az első ajánlott az neked nem jó, az majd akkor lenne érdekes, ha már gondolnád, hogy túl estél rajta és x idő elteltével megnézed van-e ellenanyagot. Én pl már 9 napja benne voltam sőt már pont, hogy alig volt tünetem szinte teljesen felgyógyultan már, aztán kíváncsiságból megnéztem ezzel és full negatív volt. Holott a rendes teszt igazolta. Szal ez amúgy se lehet valami acélos. Keress lakhelyed szerinti magán úton, ha van rá. Én 9ezerert voltam egy whitelab konténerben ami egy bevásárló központ parkolójába van kitelepülve. Amikor kitaláltam volt is 4 óra múlva időpont (előtte 4 órával ne egyel, ne igyál). Igaz pénzért van, de van. + lett, jó hogy mentem. Amúgy a háziorvost kellene hívni, de pl nekem. Pozitív miatt így is kellett, hogy bejelentsem neki. Hat 2 napig el se értem, mert mindig foglalt. Ugye telefonon gyógyítanak most... utána hétvége... végül hétfőn értem el, az első próbálkozás után 4 nappal... aztán utána meg mire kijöttek volna tesztelni....
2021. márc. 24. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!