Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Antigén teszt, IGM nagyon...

Antigén teszt, IGM nagyon halvány csík, mit jelent?

Figyelt kérdés
Ma délután vettem a gyógyszertárban, gondoltam megcsinálom. A Kontroll csík, szépen kijött erősen. Aztán egy nagyon halvány, alig észrevehető csík az IGM oldalon is. Valakinek volt ilyen? Mi a teendőm most?
2021. márc. 24. 20:19
 1/6 anonim ***** válasza:
teszt után 15 percnél tovább nem érdemes az eredményt nézni, ha végigmegy a tesztfolyadék és nincs erős csík, akkor no para. ha pozitív lenne az eredmény, az egyértelműen látszana
2021. márc. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mennyire halvány a csík?
2021. márc. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Vagy semmi, vagy egy nagyon kevés ellenanyag van a véredben, azaz régebben átestél a COVID-on (ezek szerint észre sem vetted) és maradt még egy kevés.


Bármelyik is: ha nincsenek tüneteid, akkor semmi dolgod nincs, nyugi. Ha vannak tüneteid, azért hívd fel a háziorvosod!

2021. márc. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Semmi tünetem nincs, ezért is kicsit meglepő a dolog. Nem is tudok ezzel mit kezdeni.
2021. márc. 24. 20:37
 5/6 anonim ***** válasza:

Terhességi tesztnél úgy van, hogy ha van színe a csíknak, akkor lehet halvány, de pozitív. Ha csak ilyen szürkés, az száradási csík, és az negatív.


Szerintem ennél a tesztnél is így működhet. Itt ugye éppen a pozitív eredményt a jó, mert az jelenti azt, hogy védett vagy. Ha bizonytalan, akkor elmehetsz hivatalos (ELISA) tesztre, az biztos eredményt ad, a gyorsteszt azért nem 100%-os.

2021. márc. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az IgM is csak elég későn jelenik meg, szóval abból már szerintem nem lesz tünet, csak védettség - ha tényleg pozitív, és nem szellemcsík.
2021. márc. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!