Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi okozhatja a 7 hete tartó,...

Mi okozhatja a 7 hete tartó, folyamatos orrfolyást, tüsszentést és fejfájást?

Figyelt kérdés
Február elején kezdődött ez az egész, azt hittem, hogy csak megfáztam. De azóta nemhogy javult, hanem egyre rosszabb a helyzet. Éjszakánként nem kapok levegőt az orromon, napközben pedig állandóan tüsszögök/fújom az orromat, és rengetegszer fura irritációt érzek az orromban. Emelett szokatlanul sokat fáj a fejem, különösen esténként romlik a helyzet. Fogalmam sincs, hogy mi lehet az, de már nagyon zavar. Valakinek valami ötlet esetleg? Próbáltam már minden praktikát teától kezdve gyógyszerekig.
2021. márc. 24. 23:39
 1/5 A kérdező kommentje:
Gondoltam arcüreggyulladásra, vagy orrnyálkahártya gyulladásra is. (Allergiát kizárhatjuk).
2021. márc. 24. 23:44
 2/5 anonim ***** válasza:
Allergia. Miért is zárhatjuk ki az allergiát? Nagyon valószínű, hogy az a baj.
2021. márc. 25. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Miért zárhatjuk ki az allergiát, ha tipikus allergiás tüneteid vannak.

Voltál allergia vizsgálatokon?

Idulj el ezen a vonalon, és próbáld ki a cetirizint.

2021. márc. 25. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, azt azért nem tartom valószínűneleg, mert hetek óta alig mozdulok ki, a házban vagyok egész nap. És semmilyen allergiát okozó dolog nincs a közelemben.
2021. márc. 25. 08:09
 5/5 anonim ***** válasza:

Honnan tudod? Lehet az akár házi por is.

Meg gondolom azért szellőztetni csak szoktál? Olyankor a pollenek sem maradnak kint. Éger, mogyoró és társai már javában büntetnek.

Próbáld ki a cetirizint, és menj el allergia vizsgálatra.

2021. márc. 25. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!