Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az normális, ha a 4. héttől...

Az normális, ha a 4. héttől kezdődően folyamatos az alhasi nyomásérzés, fájdalmas a tüsszentés-köhögés?

Figyelt kérdés

Mindemellett hányingerem is szokott lenni, meg gyomorsavam és sokat büfögök.

Szerdán kellett volna megjönnie, előtte hétfőn halvány pozitív, utána szerdán erősebb de még mindig halvány csík, tegnap este erős csík. Így gondolom az egyértelmű, hogy van ott valaki, már csak az a kérdés, hogy vajon normálisak ezek a tünetek?

Első baba, clostis hónap, és a closti szedését és a peteérést is megszenvedtem. 3 petét produkáltam a jobb petefészkemben.


2019. dec. 7. 14:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Ebben a korban nekem is fájt kb minden nap a hasam, es tüsszentéskor is belenyillalt, de azok a feszülő szalagok. Nálam ez volt, szerintsm normális, azert az orvosnak mondj el mindent! Nem fog hulyenek nézni!
2019. dec. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, el fogom! :)


Kicsit jobb amikor iszok és utána pisilek! :D

2019. dec. 7. 22:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!